درباره ما

درباره ما

آشنایی با باکوینا


تیم باکوینا متشکل از متخصصان جوان و با تجربه در زمینه بازار ارز دیجیتال و بلاکچین می باشد که با بهره گیری از علم و تکنولوژی توانسته اند به منظور سرمایه گذاری و راه یابی کاربران ایرانی به بازار معاملات ارز دیجیتال جهانی پلتفرمی را با قابلیت های کاربردی از طریق ابزار های مالی کارآمد و حرفه ای در عین حال ساده ایجاد نمایند.

درباره ی باکوینا

هدف ما فراهم آوردن بستری نوین و کارآمد برای کاربران ایرانی می باشد تا به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن بتوانند خرید و فروش ارز دیجیتال را انجام داده و تجربه ای لذت بخش از سرمایه گذاری را در این بازار کسب نمایند.

مزایا باکوینا

امنیت بالا


بازار ارزدیجیتال باکوینا به گونه ای طراحی شده که امکان نفوذ هکرها و کلاهبرداران را منتفی می‌کند. لذا دارایی کاربران در والت های باکوینا در امن ترین حالت ممکن قرار دارد. دسترسی به اکانت و … از فیلتر های امنیتی متعدد عبور کرده که خود می تواند ضامن امنیت حساب شما باشد. 

بستر معاملاتی سریع و قدرتمند


سایت باکوینا امکانات معاملاتی متعددی را فراهم کرده تا کاربران به راحتی و با حالت های مختلف اقدام به معامله نمایند. علاوه بر این زیرساخت صرافی باکوینا به گونه ای است که سرعت معاملات در آن بسیار بالا و خوشایند است.

کسب درآمد


در پلتفرم باکوینا شما می توانید با دعوت از دوستانتان در معاملات آن ها شریک شده و با دریافت درصدی از کارمزد تراکنش های آن ها درآمد کسب نمایید.

انواع بازار معاملاتی


در سایت باکوینا امکان معامله و سرمایه گذاری در بستر رمز ارزها با روش های مختلف فراهم شده است تا بدین طریق بتواند برای تجربه ای لذت بخش راب رای کاربران به ارمغان بیاورد.

اهداف باکوینا

بزرگترین سیستم معاملاتی

تبدیل به بزرگترین و حرفه ای ترین پلتفرم معاملات ارز دیجیتال در جهت رفع نیاز های بازار و کاربران

سیستم معاملات حرفه ای

ارائه انواع سیستم معاملات حرفه ای با استفاده از بهترین و به روز ترین قابلیت های خرید و فروش

امنیت

ورود به بازار جهانی و حفظ سرمایه قرار داده شده با استفاده از بهترین سیستم رمز نگاری و کیف پول هوشمند