آموزش احراز هویت در سایت باکوینا

4815
آموزش احراز هویت در سایت باکوینا

راهنمای احراز هویت در سایت باکوینا

احراز هویت در سایت باکوینا: در مقاله آموزش ثبت نام در باکوینا با نحوه ی ثبت نام در سایت باکوینا آشنا شده و دریافتید که این بخش با توجه به نوع کاربری که دارد تنها محدود به پذیرش برخی از امکانات سرمایه گذاری در عرصه ارز دیجیتال در این سایت می باشد.

در نتیجه برای دسترسی کامل به تمامی امکانات سایت نیازمند انجام احراز هویت در سایت باکوینا هستید. با انجام احراز هویت و تکمیل حساب کاربری خود می توانید علاوه بر انتقال رمز ارز به سایر حساب های دیگر، امکان معاملات گسترده با درصد سرمایه گذاری بالا داشته باشید.

در این بخش آموزش احراز هویت در سایت باکوینا برای شما به طور کامل توضیح داده شده است. با ما تا انتها همراه باشید.

درصورتی که ثبت نام اولیه را انجام نداده اید می توانید با کلیک بر روی گزینه ی زیر مراحل ثبت نام سطح پایه را انجام داده و سپس وارد بخش انجام احراز هویت حساب کاربری (ارتقا سطح کاربری) خود شوید.


فیلم آموزش احراز هویت در سایت باکوینا


آموزش احراز هویت در سایت باکوینا


شما پس از آن که به صفحه ی ثبت نام مراجعه کنید در ابتدا باید فرم ثبت نام اولیه را تکمیل کرده و حساب پایه خود را افتتاح نمایید سپس برای تکمیل روند ثبت نام خود در سایت باکوینا وارد بخش احراز هویت و تکمیل حساب کاربری خود شوید.

گام اول احراز هویت

  • پس از ثبت نام اولیه در سایت باکوینا در پنل کاربری وارد بخش احراز هویت می شوید.
  • بر خلاف سطح پایه شماره ی موبایل باید به اسم شخص باشد. در نتیجه باید شماره ی موبایلی که به نام خود شما ثبت شده است را در سایت وارد کنید.
  • در کادر بعدی باید آدرس محل سکونت همراه با کد پستی و تلفن ثابت درج کنید. توجه داشته باشید در این بخش باید شماره تلفن ثابت منزل یا در صورت لزوم محل کار خود را وارد نمایید در غیر این صورت احراز هویت شما مورد تایید سایت نمی باشد.
  • پس از درج اطلاعات در صورت صحیح بودن تمامی موارد گزینه ی ذخیره را کلیک کرده تا وارد بخش بعدی شوید.
  • پس از کلیک گزینه ذخیره یک کد کاربری به شما نمایش داده می شود که باید آن را در یک برگه ی سفید همراه با نام و نام خانوادگی یادداشت نمایید.

گام دوم احراز هویت 

  • پس از آن که در بخش بعدی اطلاعات وارد و کد کاربری را دریافت کردید در ابتدا یک اطلاعیه از سوی پلیس فتا به منظور آگاه سازی شما در رابطه با روش های کلاهبرداری و همچنین شرایط و قوانین سایت برای شما نمایش داده می شود. توصیه می شود آن را به دقت مطالعه کرده و سپس امضا الکترونیکی را در پایین صفحه امضا نمایید.
  • پس از امضا الکترونیک هشدار پلیس فتا نوبت به ارسال عکس شما به سایت می رسد. در این بخش باید کارت ملی هوشمند خود را به همراه کارت بانکی و همچنین برگه ای کد کاربری خود را بر روی آن به همراه نام و نا خانوادگی، تاریخ و امضا یادداشت کردیده اید در نزدیکی صورت خود قرار داده و ارسال نمایید. توجه داشته باشید عکس باید به گونه ای گرفته شده باشد که تمامی مدارک به صورت واضح ثبت شده باشد.
  • پس از آن که مراحل احراز هویت در سایت باکوینا را انجام دادید باید منتظر بمانید تا کارشناسان اطلاعات شما را بررسی کنند. این امر تنها در بازه ی زمانی 5 الی 15 دقیقه به طول می انجامد. در آخر با تایید احراز هویت شما، پیامکی حاوی تایید احراز هویت شما در باکوینا و فعال شدن کیف پول آنلاین شما در این سایت به شماره ای که درج کردیده اید ارسال می شود.
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *