الگوراند

114
الگوراند

الگوراند چیست؟

الگوراند یکی دیگر از ارزهای دیجیتال است که با نماد اختصاری (ALGO) در بازار جهانی نمایش داده می شود. این ارز همانند بسیاری از ارزهای بازار جهانی مبتنی بر بلاکچین می باشد و بر اساس فناوری نسل سوم طراحی گردیده است و عملکردی که این بلاکچین به همراه دارد بسیار بالا می باشد. این بلاکچین در واقع پروتکل های گواه بر اثبات سهام را به همراه عملکردهایی مشابه اما تصادفی پیاده سازی و اجرا می کند.

ارز الگوراند یکی از رمز ارزهای بازار جهانی می باشد که با اهداف گوناگون در جهت تسهیل تراکنش ها ایجاد شده است. این رمز ارز از همان ابتدای حضور مورد توجه بسیار از افراد قرار گرفت و توانست رشد بسیار خوبی را داشته باشد.

مهم ترین امری که در سرمایه گذاری الگوراند وجود دارد کسب اطلاعات لازم از نحوه ی خرید و فروش ALGO و همچنین نوع فعالیت شبکه ی آن می باشد که در این مقاله از بلاگ باکوینا به آن پرداخته ایم با ما همراه باشید.


کیف پول الگوراند


صرافی هایی که شما می توانید از آن ها ارز دیجیتال الگوراند را خریداری نمایید باید در درجه ی اول دارای یک کیف پول مطمئن باشند تا بدین صورت پس از خرید الگوراند بتوانید آن را حتی برای مدت کوتاه ذخیره یا نگهداری کنید.

برخی از صرافی ها از چنین امکاناتی برخوردار نبوده و در نتیجه برای خرید ارز دیجیتال الگوراند باید یک کیف پول دیجیتال دیگر نیز برای همیشه در دسترسان باشد تا در هنگام خرید الگوراند انتقال ارز را نیز انجام دهید. این امر نه تنها موجب صرف وقت زیاد برای خرید یک ارز می شود بلکه متحمل پرداخت کارمزد انتقال نیز می شوید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *