اتوماتا نتورک

93
اتوماتا نتورک

ارز دیجیتال اتوماتا نتورک چیست؟

اتوماتا نتورک Automata Network از دیگر دارایی های دیجیتال می باشد که با نماد اختصاری ATA در بازار ارز دیجیتال شناخته شده است. این توکن بر طبق استانداد ERC-20 فعالیت دارد و در حدود 1 میلیارد از آن عرضه شده است.

توکن ATA به جهت پاداش دهی به ماینرها، شرکت در پروژه های ژئود، پرداخت هزینه های کارمزد شبکه و همچنین امکان حق رای به دارندگان ایجاد شده است.

پروتکل اتوماتا Automata در واقع یک پروتکل سرویس دهی غیر متمرکز می باشد که عمده فعالیت آن در حوزه ی بلاک چین می باشد. بدین صورت که میان افزارهای لازم حریم خصوصی را با استفاده از الگوریتم های رمز نگاری شده جدید با حفظ حریم خصوصی کاربر در چندین بلاک چین مختلف برای برنامه های Dapp تامین می کند.

اتوماتا نتورک Automata Network یکی از ارزهای دیجیتال است که با قابلیت های فراوان خود توانسته است جایگاه مناسبی را در بازار به دست آورد. ما در این مقاله از بلاگ باکوینا سعی کرده ایم تا همه چیز را در مورد این ارز از جمله قیمت و نحوه ی عملکرد آن توضیح دهیم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.


آینده ارز دیجیتال اتوماتا نتورک


یکی از مهم ترین مسائل در حوزه ی ارز Automata Network  که کاربران هنگام خرید ارز اتوماتا به آن توجه بسیاری می کنند آینده اتوماتا نتورک می باشد.

در واقع یکی از محبوب ترین و پر بازدید ترین ارزهای بازار کرپیتو کارنسی ارز Automata می باشد.


قیمت ارز اتوماتا ATA چقدر است؟


یکی از مسائلی که در هنگام سرمایه گذاری بر بستر این ارز برای کاربران اهمیت بالایی را دارد قیمت ارز دیجیتال اتوماتا نتورک Automata Network می باشد. قیمت آتا را همانند تمامی رمز ارزهای بازار به دلیل نوساناتی که دارد نمی توان به طور یقین و ثابت بیان کرد چرا که به عوامل مختلفی وابسته بوده و از سوی دیگر بنا به حجم معاملات مختلف در زمان های گوناگونی که دارد در لحظه دچار صعود یا نزول قیمت می شود.

از همین رو برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت لحظه ای اتوماتا نتورک جهت انجام یک سرمایه گذاری مطلوب مراجعه به وب سایت های معتبر پشتیبان کننده از این ارز بهترین راه می باشد. از سوی دیگر با دریافت مشاوره های لازم از تحلیل گران بازار می توانید بهترین زمان مناسب جهت خرید یا فروش آتا را نیز دریافت کنید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *