بایننس یو اس دی (Binance USD)

121
بایننس یو اس دی

بایننس یو اس دی چیست؟

بایننس یو اس دی: وجود رمز ارزهای دیجیتال به منظور مبادله کالا و خدمات بدون جا به جایی پول نقد و همچنین بدون واسطه باعث شده است که تحول اساسی در زندگی و کسب و کار افرادایجاد شود. رمز ارزهای مختلفی وجود دارد که هم اکنون توسط سرمایه گذاران هر روزه در حال مبادله هستند. از جمله رمز ارزهای موجود در بازار ارز دیجیتال جهانی می توان به ارز بایننس یو اس دی اشاره کرد.

با پیدایش ارز دیجیتال تتر و طراحی آن به صورت یک استیبل کوین باعث گردیده است که افراد توجه ویژه ای را به این رمز ارز و نوع عملکرد شبکه ی آن داشته باشند. نتیجه ی این امر موجب شد که استیبل کوین های متفاوت با اهداف مختلف همانند تتر وارد بازار ارز دیجیتال شده و معاملات بازار را در دست بگیرند. بایننس یو اس دی (BUSD) نیز یکی از این استیبل کوین ها می باشد که دلار آمریکا پشتوانه ی مالی این رمز ارز بوده و به وسیله ی صرافی بایننس به بازار ارز دیجیتال جهانی معرفی شده است.

توکن بایننس یو اس دی در بازار جهانی با نماد اختصاری (BUSD) نمایش داده می شود و از جمله رمز ارزهایی می باشد که بر روی بلاک چین اتریوم طراحی و شبکه ای که در فعالیت می کند ERC20 است. این رمز ارز به کاربران خود این امکان را می دهد که با دیگر رمز ارزهای مبتنی بر بستر بلاکچین به تبادل بپردازند. این امر موجب می شود که ریسک معاملات کاهش و به طبع آن سرعت تراکنش ها افزایش یابد.

بایننس یو اس دی با هدف بهبود و توسعه ی سیستم های مالی غیر متمرکز ایجاد شده است تا بدین صورت بتوان از طریق شبکه جهانی بدون واسطه در سریع ترین زمان ممکن به رمز ارزها دسترسی پیدا کرد.

بایننس یو اس دی چیست؟
بایننس یو اس دی چیست؟

تاریخچه ارزBinance USD


با ورود ارزهای استیبل کوین در بازار ارزهای دیجیتال تحولی اساسی در رونق این بازار و رشد دیگر آلت کوین ها ایجاد شد. استیبل کوین ها به دلیل پشتیبانه ی مالی که داشتند مورد توجه افراد سرمایه گذار و فعالان اقتصادی قرار گرفت. از همین رو شرکت های بسیاری اقدام به طراحی استیبل کوین های جدید کردند که علاوه بر توسعه شبکه ی قبلی خود بتواند سود دهی بالایی را نیز در این بازار به همراه داشته باشند، کردند.

از جمله ی این استیبل کوین ها ارز دیجیتال بایننس یو اس دی می باشد که به دلیل حمایت ها و همچنین قابلیت منحصر به فردی که داشت توانست رشد بی نظیری را شاهد باشد.

بایننس یو اس دی با هدف تبادل سریع و مطمئن با دیگر رمز ارزهای در یک شبکه ی غیر متمرکز در تاریخ 5 سپتامبر 2019 طراحی شد. ایده ی این رمز ارز متشکل از همکاری دو مجموعه ی بزرگ شامل بایننس و پکسوس می باشد که به جهت راه انداری این رمز ارز توانستند تاییدیه دپارتمان خدمات مالی نیویورک را دریافت کنند. این دو سرمایه گذار پس از طراحی اولیه و توسعه ی شبکه ی BUSD در 12 سپتامبر 2019 آن را معرفی و در بازار جهانی با حمایت و پشتوانه ی مالی خود که دلار آمریکا است معرفی شد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *