انجین کوین

128
انجین کوین

انجین کوین چیست؟

انجین کوین: بازار ارز دیجیتال متنوع از رمز ارزهایی می باشد که هر کدم با توجه به نوع شبکه ای که دارند قابلیت ها و اهداف مختلفی را دنبال می کنند. یکی از این رمز ارزهای بازار جهانی انجین کوین می باشد. این رمز ارز از زمان پیدایش تا به امروز رشد بی نظیری را داشته و توانسته است نظر بسیاری از سرمایه گذاران این عرصه را به سمت خود جلب کند. 

در این مقاله از بلاگ باکوینا سعی شده است اطلاعات کامل و مفیدی از ارز انجین کوین با نماد (ENJ) توضیح داده شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از ارز انجین کوین و نحوه ی خرید و فروش انجین کوین توصیه می شود مقاله ی زیر را مطالعه نمایید.


صرافی خرید انجین کوین


از زمان پیدایش اولین رمز ارز که در واقع همان ارز قدرتمند بازار یعنی بیت کوین می باشد و تا به امروز که ارزهای بسیاری پدید آمده اند منجر گردیده است که صرافی های خرید و فروش ارز دیجیتال نیز ایجاد شوند.

اولین صرافی های خرید و فروش ارز دیجیتال مربوط به کشورهای قطب اقتصادی دنیا بودند. از همین رو به برخی از کشورهای دیگر به دلیل وجود برخی مسائل امکان دسترسی را نمی داند. کشور ایران نیز  کاربران امکان دسترسی به چنین صرافی هایی را نداشته یا باید با استفاده از فیلترشکن های قدرتمند وارد بازار معاملاتی شوند که با این وجود نیز در بیشتر مواقع به مشکلاتی نظیر احراز هویت های چندین باره و قطع ارتباط با سرور مربوطه رو به رو می شوند.

از همین رو گروه های اقتصادی در ایران به جهت فراهم کردن امکان دسترسی کاربران ایرانی به رمز ارزها و سرمایه گذری در این عرصه اقدام به ایجاد صرافی های داخلی کرده اند. اما باید توجه داشته باشید در هنگام خرید ارز انجین کوین از صرافی داخلی و حتی خارجی به معتبر بودن و امنیت آن اطمینان خاطر را داشته باشید. چرا که برخی از شرکت ها به جهت سوء استفاده از سرمایه ی افراد اقدام به ایجاد صرافی های غیر قانونی با پلتفرمی تا معتر که امنیت بالایی را ندارند کرده و با جذب افراد به صرافی خود سرمایه ی کاربران را از بین برده و به عبارتی از آنان کلاه براری می کنند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *