آموزش فعال سازی رمز دو مرحله ای در سایت باکوینا

3618
آموزش فعال سازی رمز دو مرحله ای در سایت باکوینا

راهنمای فعال سازی رمز دو مرحله ای در سایت باکوینا

فعال سازی رمز دو مرحله ای: حتما تا به حال برای افزایش امنیت حساب کاربری خود در پلتفرم های مختلف با نام رمز دو مرحله ای یا رمز عبور دو عاملی آشنا شده اید. در واقع باید گفت کمتر کسی را می توان یافت که دارای یک حساب کاربری خصوصا در بازار ارز دیجیتال باشد و با عبارت رمز دو مرحله ای و نحوه ی کارکرد آن آشناییت نداشته باشند.

رمز دو مرحله ای (authenticator) یک روش امنیتی برای ورود به حساب کاربری می باشد که کاربر برای وارد شدن به حساب کاربری و دسترسی به داده های خود باید رمز عبور دو عاملی را وارد نمایید. در صورتی که کد وارد شده توسط فرد به صورت صحیح وارد شده باشد سیستم امکان دسترسی به داده ها و حساب کاربری را صادر می کند.

رمز دو مرحله ای می تواند امنیت حساب کاربری شما را افزایش داده و دسترسی افراد دیگر به حساب کاربریتان را مسدود سازد. زیرا برای دریافت رمز های عبور این متد امنیتی نیاز است که اپلیکیشن رمز دو مرحله ای را در گوشی همراه خود نصب کرده تا بتوانید به حساب کاربری خود آن را متصل کنید.

در ادامه آموزش فعال سازی رمز دو مرحله ای در سایت باکوینا ارائه شده است. با ما همراه باشید.

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر از رمز دو مرحله ای دارید وارد لینک زیر شوید.


فیلم آموزش فعال سازی رمز دو مرحله ای در سایت باکویناآموزش فعال سازی رمز دو مرحله ای در سایت باکوینا


برای فعال سازی رمز دو مرحله ای حتما نیاز است که از طریق یک سیستم مانند کامپیوتر و لپ تاپ یا با استفاده از 2 گوشی هوشمند وارد حساب کاربری خود در سایت شوید.

  • پس از ورود به سایت و حساب کاربری خود در پنل کاربری وارد بخش امنیت شوید.
  • در این بخش گزینه ی امنیت دو مرحله ای را مشاهده می کنید که برای فعال سازی آن در قدم اول باید در گوشی هوشمند خود برنامه گوگل اتنتیکیتور را نصب کنید.
  • پس از نصب برنامه گوگل اتنتیکیتور در بخش امنیت دو مرحله ای حساب کاربری خود گزینه ی فعال سازی را کلیک نمایید.
  • سپس ایمیل و رمز عبوری که برای سایت تعریف کرده اید را وارد و تایید نمایید.
  • باتایید ایمیل شما یک کد QR برای شما نمایش داده می شود که باید از طریق برنامه گوگل اتنتیکیتور آن را اسکن نمایید.
  • پس از تایید کد QR رمز عبور دو مرحله ای شما فعال شده و می توانید از این پس برای ورود به حساب کاربری خود رمز عبور هایی که برنامه گوگل اتنتیکیتور برای شما نمایش می دهد را وارد نمایید.
  • همچنین در صورتی که برنامه گوگل اتنتیکیتور شما غیر فعال شد یا به هر دلایل دیگری امکان دسترسی به برنامه را نداشتید چند مورد رمز عبور های پیش فرض به شما ارائه می شود که می توانید از آن ها استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید رمز های عبور پیش فرض را یادداشت نمایید.
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *