بیت کوین اس وی (BSV)

قیمت روز ساتوشی ویژن

در این بخش شما می توان قیمت لحظه ای ارز ساتوشی ویژن (BSV) را مشاهده نمایید:

قیمت هر واحد ساتوشی ویژن در این لحظه: 144,53 دلار                 قیمت هر واحد ساتوشی ویژن با احتساب نرخ تتر: 25,385 تومان

                                                                                             معادل: 3,668,991 تومان

حجم مبادلات روزانه: 693,543,585 تومان

قیمت ساتوشی ویژن در 24 ساعته اخیر: 3/47 % افزایش یافته           میزان ارزش در بازار جهانی: 69,047,200,000,000 تومان

بیت کوین اس وی چیست؟

بیت کوین اس وی یک ارز دیجیتال رمز پایه مبتنی بر بستر بلاکچین بیت کوین است که در شبکه ی آن نیز فعالیت دارد. این ارز دیجیتالی با نام ساتوشی ویژن شناخته شده است و با نماد اختصاری (BSV) نمایش می دهند. این ارز دیجیتالی ارزشی در حدود 2 میلیارد دلار دارد و سهام آن در بازار جهانی 0/15 درصد می باشد که این امر باعث قرار گیری آن در رتبه ی 42 شده است.

این ارز دیجیتالی نتیجه ی توسعه هارد فورک بیت کوین کش  است که برای اولین بار در 15 نوامبر سال 2018 طراحی و ارائه شد. بیت کوین اس وی در واقع یک سیستم الکترونیکی پولی به صورت همتا به همتا می باشد که در شبکه ی بیت کوین فعال است.

این ارز با توجه به پلتفرم و برنامه ریزی که دارد شبکه ی اصلی بیت کوین را بازیابی کرده و آن را در شرایط ثابت حفظ می کند. در واقع هدف اصلی از عرضه ی بیت کوین ساتوشی ویژن حل مشکلات مقیاس پذیری بیت کوین کش در هنگام انجام معاملات است.

معتبر ترین صرافی خرید بیت کوین اس وی

فعال ترین صرافی که بتوان در آن ارز بیت کوین اس وی را خریداری نمود صرافی BitAsset می باشد که نیمی از سهاک کل مبادلات روزانه را در دست دارد.

اما باید در نظر داشته باشید که چنین صرافی هایی دسترسی به آن ها بسیار سخت و همچنین احراز هویت کاربران را با مشکل رو به رو می کند. در همین رابطه بهتر است به صرافی مراجعه کنید که جهت انجام معاملات دسترسی راحت و سریعی را داشته باشد.

از همین رو توصیه می شود به صرفی با کوینا مراجعه نمایید. صرافی با کوینا یکی از معتبرین ترین صرافی ها موجود می باشد که می توانید با اطمینان خاطر ارز خود را خریداری کرده و به انجام معاملات در این صرافی بپردازید.

خرید ارز بیت کوین اس وی

در صرافی با کوینا شما می توانید با اطمینان خاطر ارز بیت کوین اس وی را خریداری نموده و در کیف پول خود نگهداری کنید. 

توجه داشته باشید که برای خرید ارز بیت کوین اس وی در ابتدا باید در این صرافی ثبت نام کرده و یک حساب کاربری برای خود فعال نمایید.

تحلیل های کاربران

GRLpGpAG Avatar
GRLpGpAG - 3 ماه پیش
20

نیازمند ورود به حساب کاربری

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب کاربری

قیمت به تومان
قیمت به دلار
24h $38,325.90
5.44%

24h
43.63%