بیت کوین (Bitcoin)


معامله خرید از سایتصفر تا صد بیت کوین (BTC) و نحوه ی خرید و فروش آن - چگونه از بیت کوین استفاده می شود؟!

در جهان امروزی نرخ تورم با توجه به نرخ دلار آمریکا نوسات پیدا می کند و در حال حاضر به قدری توانسته است در بازار اقتصادی جهان تاثیر به سزایی بگذارد که تغییر ارزش آن در بازار می تواند تاثیر بسیار زیادی را بر اقتصاد کل کشور ها بگذارد. به همین خاطر با توجه به این ارز جهانی با ارزش، بازار های بسیاری پدید آمده اند که پشتیبانی مالی آن ها همین دلار آمریکا بوده و هر کدام به نوبه ی خود علاوه بر تاثیر بر روند ارزش اقتصاد کشور می تواند به نوعی باعث تغییر کیفیت زندگی و افزایش میزان درآمد با روش اصولی شود.

یکی از بازار های پدید آمده در جهان بازار ارز دیجیتال می باشد که با پیدایش اولین ارز جهانی با نام بیت کوین رشد پیدا کرده و در حال حاضر در حدود 5000هزار رمز ارز وجود دارد که هر کدام به نوبه ی خود دارای ارزش معاملاتی و سرمایه گذاری هستند. با توجه به ارزش دلار بر اقتصاد کشور این امر باعث شد که اقتصاد دانان جهان به فکر جایگزین ارزی برای دلار باشند تا بدین صورت بتوانند اقتصاد کشور را با تحولی اساسی رو به رو کرده و همچنین پشتیبان بودن دلار آمریکا را بر بسیاری از ارزهای ملی حذف نمایند که تا امروزه با وجود رمز ارز ها نتوانستند این ایده را تکمیل و ارائه دهند. اما با این وجود در دنیای امروزه با ورود رمز ارزها این امر تا حدودی محقق شده و پیشرفت علم و تکنولوژی منجر گردیده است که ارزهایی پدید آیند که هیچ گونه پشتیبانه ی مالی نداشته اما با این وجود رشد بسیار بالایی را داشته باشند.

رشدی که رمز ارزها علی الخصوص بیت کوین داشته است باعث گردیده است که اکثر افراد وارد این بازار شده و با استفاده از این رمز ارز پر قدرت علاوه بر انجام خدمات خود به نوعی کسب درآمد داشته و کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشند. Bitcoin در سال 2009 پدید آمده است و تا امروزه پیشرو تمام ارزهای موجود در بازار ارز دیجیتال می باشد. این ارز دیجیتالی به گونه ای ارزش یافته است که روند نوسانات قیمت و میزان تغییرات ارزش آن در یک 24 ساعت می تواند تاثیر بسیاری بالایی را در میزان ارزش سایر ارزها بگذارد.

<< در صورتی که تمایل به خرید و فروش بیت کوین یا انجام معاملات مهم از طریق Bitcoin را دارید توجه داشته باشید که قبل از هر اقدامی در ابتدا باید درباره ی ارز دیجیتال بیت کوین و روش های استخراج آن اطلاعات کسب کرده و نکات مهم آن را بدانید. در این مقاله به هر آن چه که نیاز است تا از BitCoin و نحوه ی معاملات آن بدانید گفته شده است.>>

عکس

بیت کوین چیست؟

بیت کوین با نماد اختصاری (BTC) از اولین ارزهای دیجیتال غیر متمرکز در عصر نوین تکنولوژی مبتنی بر پایه بلاکچین است که ارزش آن در بازار جهانی در حدود 900 میلیارد دلار می باشد. همین امر باعث شده است که بیت کوین (Bitcoin) در بین تمامی ارزهای دیجیتالی موجود مانند اتریوم، تتر، دوج کوین و... در رتبه ی 1 قرار گرفته و نیمی از سهام کل بازار ارز را در اختیار بگیرد.

بیت کوین در واقع یک نظام پرداخت جدید جهانی و یک شبکه ی همتا به همتا می باشد که کارکرد آن مشابه با پول است اما پشتیوانه و همچنین واسطه ای را برای معاملات خود در بین کاربران ندارد. با توجه به ارزشی که ارز بیت کوین در بازار جهانی داشته است باعث گردیده که دولت ها آن را به عنوان یک پول در جایگاه حقوقی به جهت ابزاری برای پرداخت هزینه کالا یا خدمات بپذیرند.

برخی از افراد به دلیل عدم شناخت کافی از ارز دیجیتالی BTC می پندارند که چون ارزی تازه وارد در بازار جهانی ارزها است در نتیجه در مدت زمان کوتاهی از بین رفته و تمامی سرمایه های واگذار شده به آن نیز از بین می رود. در نتیجه به آن اعتماد نکرده و وارد این صنعت سرمایه گذاری و معاملاتی نمی شوند. اما بنابر این امر باید گفت که بیت کوین ارز دیجیتالی تازه وارد نمی باشد و برخلاف تصور عموم، از سال 2009 توسط فردی با نام ساتوشی ناکاموتو وارد چرخه ی معاملات ارزی شده و توانسته است در طی این سال ها با بالا رفتن ارزش خود جایگاه خود را در بین تمامی ارزهای پولی و دیجیتالی پیدا کند.

به عنوان مثال اگر فردی در ابتدای ورود رمز ارز بیت کوین تنها 1000 دلار سرمایه گذاری کرده باشد با توجه به افزایش نرخ تورم در طی این سالیان که منجر به افزایش ارزش بیت کوین شده است امروزه نزدیک به چند ده میلیارد دلار سرمایه دارد.

تاریخچه ی بیت کوین

همانطور که ذکر کردیم بیت کوین اولین ارز دیجیتال در جهان است که به صورت غیر متمرکز بوده و به سرعت رشد کرد و در بین افراد و سرمایه گذاران به خوبی شناخته شد.

دامنه بیت کوین برای اولین بار در سال 2008 منتشر شد سپس در 31 اکتبر همان سال ساتوشی ناکاموتو مقاله ی (بیت کوین سامانه ای پولی همتا به همتا ) را در فهرست ایمیل های رمز نگاری شده منتشر کرد.

ناکاموتو برای تکمیل برنامه ی خود بیت کوین (BTC) را به صورت یک نرم افزار متن باز در ژانویه 2009 عرضه کرد. قدم بعدی که ناکاموتو برای ایجاد رمز ارز BTC برداشت ایجاد بلوک زنجیره ای برای استخراج آن بود که در سوم ژانویه 2009 ایجاد کرد و بدین ترتیب شبکه ی ارز دیجیتال بیت کوین را ایجاد نمود.

دلیل اهمیت بیت کوین

در جهان امروزه که تکنولوژی و فناوری همه روزه در حال گسترش و به روز رسانی می باشد باعث شده است که با ورود ارزهای دیجتالی مانند ارز قوی Bitcoin، ارزش پول کاغذی یا محلی در بین افراد کاهش پیدا کرده و اکثر فعالان اقتصادی، تاجران و بازرگانان بدین طریق معاملات خود را بدون واسطه در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی انجام دهند. این ارز دیحیتال به گونه ای توانسته است جهان را با تغییر و تحول اساسی رو به رو کند که کشور اسلاوادور و دیگر کشور های قطب اقتصادی دنیا آن را به عنوان پول قانونی دانسته و جایگزین ارزهای کاغذی کرده اند.

اگر بخواهیم از لحاظ فنی و تخصصی بیت کوین را بررسی کنیم باید بگوییم که این ارز دیجیتال به صورت غیر متمرکز در جهان می باشد. به این معنی که بدون بانک مرکزی به صورت یک شبکه ی همتا به همتا تراکنش ها را مستقیما بدون هیچ گونه واسطه ای در میان خریدار و فروشنده رد و بدل می کند. همچنین به دلیل مبتنی بودن بر پایه فناوری بلاکچین هیچ گونه عامل مخرب و هکر هایی نمی توانند آن را از بین برده و غیر قانونی استخراج کنند.

عکس

قیمت بیت کوین چقدر است؟

برای بیت کوین نمی توان بهای ثابت و مشخصی را تعیین کرد. چرا که قیمت بیت کوین متغییر بوده و بر طبق نوسانات اقتصادی ثانیه به ثانیه بهای آن افزایش یا کاهش پیدا می کند. به دلیل نوسانات اقتصادی که وجود دارد قیمت بیت کوین ممکن است در یک زمان ثابت بوده اما در زمانی دیگر افزایش یا کاهش پیدا کند.

البته باید خاطر نشان کرد که این کاهش قیمت بیت کوین به گونه ای صورت می پذیرد که هیچ گونه ضرر مالی را به سهامدار وارد نمی کند. زیرا مبلغ اصلی که سهامدار ارزش گذاری کرده است به صورت اولیه باقی می ماند و تنها بخشی از کل سودی که از آن به دست آورده است کم می شود. زیرا این ارز دیجیتالی به دلیل رقابتی که در کل جهان دارد ارزش یافته و به نسبت چند سال پیش که مطابق با دلار آمریکا تنها چند صدم درصد از آن بود امروزه به چندین هزار دلار افزایش یافته است. در نتیجه پس از یک کاهش کم شاهد افزایش هزاران برابری قیمت لحظه ای بیت کوین خود خواهید بود.

برخی از افراد Bitcoin را یک منبع پس انداز تصور می کنند که می توانند با نگهداری آن در چند سال بعد صاحب ارزشی برابر با میلیارد ها دلار شوند. هر چند که این امر با BTC امکان پذیر است اما در حقیقت باید گفت این تصور غلطی می باشد. زیرا همانطور که گفته شد بهای بیت کوین غیر قابل تعیین می باشد، در نتیجه با رعایت اصول و همیاری از طریق یک فرد متخصص در زمینه ارز دیجیتال کیف پول خود را به درستی مدیریت کرده و در زمان مناسب با استفاده از سرویس های خاص و مطمئن مقدار BTC مورد نیاز خود را بر حسب ارز محلی دریافت نمایید.

<<بیت کوین که با نام طلای دیجیتال نیز شناخته شده است در واقع یک ذخیره ارزش است که در کل تنها 21 میلیون از آن وجود دارد. اما در نظر داشته باشید که به هر میزان که تقاضای خرید آن بیشتر باشد ارزش آن نیز متقابلا به همان میزان و چه بسا بیشتر افزایش می یابد.>>

بهترین سایت خرید بیت کوین 

در حال حاضر با توجه به میزان علاقه ی افراد به ارز های دیجیتالی بیشترین ارزی که توجه افراد را به خود جلب کرده و روزانه میزان معاملات انجام شده توسط آن در حال افزایش است ارز دیجیتال بیت کوین می باشد.

برای به دست آوردن بیت کوین (BTC) علاوه بر آن که دانش لازمه از شناخت رمز ارز BTC را کسب کردید باید از فردی که در زمینه ارزهای دیجیتال تخصص و مهارت دارد نیز کمک دریافت کنید.

گروه اقتصادی و ارزی با کوینا مجموعه ای از افراد متخصص و ماهر در زمینه معاملات دیجیتالی و ارزی می باشند که با دانش و آگاهی که از ارز دیجیتال و نوسانات اقتصادی دارند به شما اطلاع می دهند که بهترین زمان برای به دست آوردن بیت کوین که بتواند ارزش سهام شما را افزایش داده و سود بالایی را نصیب شما کند چه وقت است.

بهترین و مطمئن ترین راه برای به دست آوردن ارز بیت کوین مراجعه به بزرگترین وب سایت رسمی ارز دیجیتال با کوینا می باشد. در این وب سایت شما می توانید با ارتباط آنلاین با کارشناسان نه تنها اطلاعات خود را افزایش دهید بلکه رمز ارز BTC خود را نیز دریافت نمایید. همچنین در این وب سایت امکان خرید و فروش بیت کوین شما با دیگر سهامداران نیز فراهم شده است تا بدین صورت بتوانید ارزش سهام خود را بالا برده و سود بسیاری را کسب نمایید.

امنیت وب سایت با کوینا تضمین شده است و شما با اطمینان خاطر می توانید ارز خود را معامله کرده و کیف پول خود را مدیریت کنید.

صرافی با کوینا امکان خرید بیت کوین و حتی فروش بیت کوین را با استفاده از امکانات کاربردی و در عین حال ساده برای کاربران خود فراهم آورده است تا در کمال اطمینان به راحتی و در مدت زمانی کوتاه معاملات خود را انجام دهند. همچنین از دیگر مزیت های صرافی با کوینا این است که شما می توانید به راحتی در یک محیطی امن ارز خریداری شده ی خود را به سایر حساب های شرکت های دیگر نیز انتقال دهید.

چگونه بیت کوین بخریم؟

برای خرید بیت کوین می توانید از طریق پول نقد یا حتی کارت های اعتباری اقدام کنید. همچنین امکان مبادله ارزهای دیجیتالی دیگر با بیت کوین نیز برای شما فراهم است. اما باید توجه داشته باشید مهم ترین اقدام برای خرید بیت کوین در ایران ایجاد حساب کاربری در سایت باکوینا می باشد.

ایجاد حساب کاربری به منظور ذخیره بیت کوین خریداری شده و کنترل کیف پول توسط خودتان می باشد. در این صورت به راحتی می توانید خرید و فروش خود را انجام داده و با کنترل کیف پول معاملات خود را انجام دهید. 

با وجود کارشناسان و همچنین پشتیبان آنلاینی که این صرافی دارد شما می توانید با ارتباط آنلاین با آنان به صورت همزمان با دریافت مشاوره رایگان ارز خود را خریداری نمایید.

خرید بیت کوین در ایران چگونه امکان پذیر است؟

خرید ارز دیجیتالی بیت کوین در حال حاضر از طریق صرافی های موجود امکان پذیر نبوده و با مشکل رو به رو است. اما با وجود صرافی با کوینا خرید و فروش بیت کوین به راحتی امکان پذیر شده و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با مشاهده قیمت لحظه ای بیت کوین مقدار ارز مورد نیاز خود را خریداری کرده یا به فروش برسانید. همچنین امکان مبادله ارز بیت کوین با سایر ارز های دیجیتالی دیگر مانند تتر نیز در این سایت فراهم شده است.

البته لازم به ذکر است که اولین و مهم ترین شرط خرید بیت کوین در صرافی، ثبت نام در وب سایت رسمی باکوینا می باشد. پس از آن که شما در این سایت ثبت نام کنید می توانید با هر بودجه ای که در نظر دارید با دارا بودن امنیت بالا کیف پول و کنترل آن خرید بیت کوین BTC را انجام دهید. همچنین با ارتباط با کارشناسان باکوینا می توانید به صورت آنلاین همزمان راهنمایی های لازمه را به صورت رایگان دریافت کرده و مقدار ارز بیت کوین (BTC) خود را خریداری کنید.

<<نکته ی ای که در زمینه خرید و فروش Bitcoin بسیار حائز اهمیت این است که بدانید مبالغی که از طریق بیت کوین پرداخت می شود به هیچ عنوان قابل برگشت نبوده و تنها زمانی می توانید مبلغ پرداختی خود را دریافت کنید که شخص دریافت کننده آن را مسترد کند. در نتیجه در هنگام انجام معاملات باید دقت بالایی داشته باشید.>>

آموزش ثبت نام در سایت باکوینا

 همانطور که گفته شد برای انجام هر گونه اقدامی در رابطه با خرید بیت کوین، فروش بیت کوین یا حتی مبادله بیت کوین باید در سایت باکوینا حساب کاربری داشته و کیف پول خود را فعال نمایید. در غیر این صورت هیچ گونه فعالیتی را در زمینه ارز دیجیتالی نمی توانید داشته باشید.

(توجه داشته باشید برای ثبت نام در صرافی باکوین ها باید اصل مدارک خود را داشته باشید تا در صورت احراز هویت به مشکل برنخورید.)

برای ثبت نام در وب سایت صرافی با کوینا تنها کافی است اطلاعات شخصی خود را وارد کرده و سپس با احراز هویت از طریق کارت ملی و ثبت یک حساب بانکی، حساب کاربری خود را فعال نمایید. با افتتاح حساب کاربری نوبت به شارژ کیف پول می رسد که می توانید با هر مقدار بودجه ی مورد نظر آن را شارژ کرده و به انجام معاملات خود بپردازید.

عکس

بیت کوین چگونه کار می کند؟

بیت کوین(BTC) یک نظام پرداخت جدید جهانی است که با استفاده از ابزار و عوامل فنی جدید و به روز ارز پولی را بین گیرنده و پرداخت کننده به صورت ارز محلی یا ارزش دیجیتالی منتقل می کند. با توجه به ارزش بالایی که بیت کوین نسبت به چندین سال گذشته پیدا کرده موجب شده است که شرکت ها و تاجران بسیاری به سمت این ارز رفته و بیشتر معاملات سرمایه گذاری های خود را از طریق آن انجام دهند.

ارز بیت کوین این اجازه را به شما می دهد که کیف پول خود را به راحتی مدیریت کرده و کنترل آن را در امنیت کامل نگه می دارد. اما توجه داشته باشید این امنیت بیت کوین لازمه ی استفاده از قوانین و ضوابط آن می باشد. در صورتی که شما به درستی از بیت کوین استفاده نمایید در نتیجه امنیت کیف پول خود را نیز به طور خودکار افزایش داده اید.

<< این را بدانید که هر کسی در هر سن و موقعیتی که باشد با کمترین بودجه نیز می تواند ارز بیت کوین داشته باشد و از آن کسب درآمد کند اما به این شرط که خلاف قوانین موجود در شبکه ی BTC عمل نکرده و به درستی از آن پیروی کند.>>

کیف پول بیت کوین

یکی از مهم ترین اقدامات قبل از خرید ارز دیجیتال بیت کوین (Bitcoin) بهره مندی از یک کیف پول دیجیتال جهت ذخیره و نگهداری ارز بیت کوین می باشد. از همین روز کیف پول های متعددی به صورت سخت افزاری و نرم افزاری ایجاد شده است که به کاربران امکان ذخیره ی ارز را می دهد اما نکته ی قابل توجه در انتخاب بهترین کیف پول بیت کوین دارای بودن امنیت آن می باشد.

البته بسیاری از صرافی های نیز دارای یک پول آنلاین نیز می باشند اما تنها محدودی به برخی از رمز ارزها می باشند و همچنین دارای قابلیت انتقال ارز و از همه مهم تر امنیت بالا نمی باشند.

صرافی باکوینا با مد نظر قرار دادن این امر در پلتفرم سایت خود بهترین کیف پول آنلاین مطمئن و امن که با استفاده از تایید دو مرحله ای امکان دسترسی به دارایی را می دهد ایجاد کرده است. شما به راحتی و بدون نگرانی از بابت هک شدن حساب و بلوکه شدن سرمایه خود می توانید ارز بیت کوین را در آن به مدت طولانی ذخیره و نگهداری کنید. همچنین در این صرافی امکان انتقال ارز به سایر حساب های دیگر نیز برای شما مقدور شده است که می توانید با استفاده از شبکه های انتقال ارز بسیار این جا به جایی را در مدت زمانی کم انجام دهید.

در صورتی که تمایل به انتقال ارز به سایر حساب های دیگر داشته باشید باید از یک کیف پول دیجیتال آنلاین نیز برخوردار باشید. به همین منظور در ادامه به به برخی از مطمئن ترین و بهترین کیف پول های بیت کوین اشاره کرده ایم که عبارتند از:

  1. 1-لجر نانو اس
  2. 2-ترزور والت
  3. 3-لجر نانو ایکس
  4. 4-کوینومی

منظور از دامیننس بیت کوین چیست؟

یکی از اصطلاحات پر کاربرد بازار ارز دیجیتال دامیننس بیت کوین می باشد.مطمئنا هنگامی که وارد این عرصه ی سرمایه گذاری شده اید نام دامیننس بیت کوین را شنیده باشید اما شناخت و درکی از آن را نداشته باشید. دامیننس Bitcoin به معنی میزان تسلط بیت کوین در بازار می باشد که میزان سلطه آن علاوه بر روند قیمت لحظه ای بیت کوین می تواند بر قیمت لحظه ای سایر رمز ارز ها فعال بازار می تواند تاثیر گذار باشد. از همین رو شناخت و از همه مهم تر درک مفهموم آن برای تمامی سرمایه گذاران علی الخصوص تحلیلگران و معامله گران بزرگ ضروری و لازم الاجراست.

راه شناسایی دامیننس بیت کوین بسیار سخت است و در صورتی که شناختی از مفهوم آن را نیز نداشته باشید به راحتی نمی توانید این میزان تسلط بیت کوین را شناسایی و تشخیص دهید. همچنین امروزه با رشد بازار ارز دیجیتال با ورود رمز ارز های متنوع باعث شده است که محاسبه ی دامیننس BTC به نسبت سال های گذشته سخت  و دشوار است. چرا که در گذشته تعداد رمز ارزهای دیجیتال محدود بود و این امر باعث می شد محاسبه ی دامیننس یا در واقع همان سلطه بیت کوین به راحتی انجام شود.

((در نتیجه با توجه به این اوامر توصیه می شود که برای شناخت سلطه بیت کوین از کارشناسان و تحلیلگران متخصص مشاوره دریافت کرده یا آموزش های لازم در این زمینه را دریافت نمایید. ))

تحلیل های کاربران

 Avatar
- 4 ماه پیش
قیمت ها زیادی را در سایت شما دیدم در بخش بازار دو برابر قیمت واقعی سفارش فروش داشتند بعضی ها چرا ما اونها را در سایت بالای صفحه فروش می بینیم؟

 Avatar
- 4 ماه پیش
خود طبیعی در بخش بازار معاملات تعیین قیمت به عهده فروشنده است در واقع فروشنده تعیین می کند با چه قیمتی بفروشد و خریدار هم پیشنهاد خرید می گذارد . اجبار به خرید در بازار نداریم اما وقتی عرضه نباشد و تقاضای خرید زیاد می توان گفت بازار ر در حال صعود و رسیدن به قیمت پیشنهادی بیت کوین خواهد بود

 Avatar
- 2 ماه پیش
سلام برای پیگیری اخبار بیت کوین دنبال یک مرجع معتبر و به روز به زبان فارسی هستم که بتونم اخبار لحظه ای و قیمت لحظه ای رو پیگیری کنم چون شنیدم تاثیر خوبی تو معاملات داره.. ممنون میشم همچین مرجعی رو بهم معرفی کنید هم اینکه بگید برای معاملاتم چطور از این اخبار استفاده کنم که سود کنم. یعنی اخبار به پیش بینی آینده برای معاملات چطور کمک میکنه؟

 Avatar
- 2 ماه پیش
اخبار را که با یک سرچ ساده می تونید ببینید اما اگر به دنیال خرید بیت کوین و سیگنال ها هستید می تونید اخبار ما را از سریق شبکه های خبری وکانال های مختلف دریافت کنید 🔴📢📢صرافی باکوینا با ارائه بیش از 300 رمز ارز و امکان خرید و فروش انواع ارز دیجیتال به صورت آنی با پوشش تمامی شبکه های انتقال ارز دیجیتال و با کمترین کارمزد در بین صرافی های ایرانی ، همتراز با صرافی های روز دنیا ، بستری امن برای انجام معاملات ارزی و رشد کسب و کار شماست. ---------------------------------------------------------------------------- 🔶🔶مزایای عضویت در کانال تلگرام باکوینا🔶🔶 • 🤑🤑آموزش های ورود به بازار ارزدیجیتال . • 📈💰آموزش ترید در بازار ارزدیجیتال و فارکس. • 📈📢دریافت تحلیل رمزارزها . • 📡💰اطلاع از جدیدترین اخبار در حوزه ارز دیجیتال. • 🔔📣اطلاع از ایردراپ ها • 👨‍💻🔶آموزش کار در صرافی باکوینا --------------------------------------------------------------------------- 🌐لینک کانال تلگرامی باکوینا: https://t.me/bacoina 🌐لینک سایت باکوینا: https://bacoina.com 🌐لینک اینستاگرام باکوینا: https://instagram.com/bacoina?utm_medium=copy_link 🌐لینک توئیتر باکوینا: https://twitter.com/bacoina 🌐لینک آپارات باکوینا: https://www.aparat.com/bacoina و از سایت های ایرانی تجارت نیوز ، اقتصاد نیوز ، سایت شبکه اطلاع رسانی دلار ] سکه و ارز دیجیتال و یا میهن بلاکچین سایت کلا زیاده در این عرصه

 Avatar
- 2 ماه پیش
برای پیگیری اخبار بیت کوین می توانید از سایت های داخلی تجرات نیوز و اقتصاد نیوز میهن بلاکچین و سایت ما با کانلهای مختلف با یک سرچ ساده می توانید عضو شده و اخبار و تحلیل و سیگنال ها را پیگیر باشید

 Avatar
- 2 ماه پیش
با سلام، با توجه به روند صعودی بیت کوین، برای افرادی مبتدی که تازه وارد بازار رمز ارزها شده اند، خرید ارز های مثل بیتکوین که دارای قیمت بسیار بالایی هستند ، کار مناسبی است؟؟ آیا بهتر نیست روی آلت کوین ها سرمایه گذاری کنیم؟ چون با خرید بیت کوین حجم پولی ما بسیار پلایین خواهد بود و سود چشمگیری برای ما حاصل نمیشه. ممنون میشم نظر کارشناسیتون رو بگین...

 Avatar
- 2 ماه پیش
سلام الان وقت خوبی برای خرید بیت کوین هست یا منتظر بمونیم بیاد پایین؟

 Avatar
- 2 ماه پیش
سلام. حداقل قیمت خرید بیت کوین چه مقدار است؟ لطفاً به ریال یا تومان بفرمایید

 Avatar
- 2 ماه پیش
قیمت بیت کوین در سایت هم به ریال و هم به دلار موجود است

 Avatar
- 2 ماه پیش
سلام خسته نباشید.من حدود دو سال پیش بیت کوین خریداری کردم و الان با روند صعودی که در پیش داره تصمیم به فروش آن گرفتم ممنون میشم راهنمایی کنین که چه زمانی برای فروش بیت کوین مناسب تره؟! و اینکه بیت کوین به چند دلار برسه بهتره که فروش بره؟؟

 Avatar
- 2 ماه پیش
بیت کوین امسال 127 هزار تا 200 هزار دلار را خواهد زد نبایست بفروشی بیتکوین 1 میلیون دلاری محشره

 Avatar
- 2 ماه پیش
با سلام مدتی است مقداری بیتکوین(Bitcoin) خرید کردم می خواستم بدونم شما می تونید کمکم کنید که از قیمت بیت کوین و خرید بیت کوین در زمان بهتر اطلاع پیدا کنم همچنین ممنون میشم در مورد قرار دادن حد سود و ضرر نیز برایم توضیح دهید تا ضرر نبینم.

 Avatar
- 2 ماه پیش
باسلام می خواستم بپرسم با توجه به چند سال پیش تا اکنون که بیت کوین افزایش داشته آیا ممکن است هنوزم بالا برود یا این که دوباره شدت ریزیش دارد لطفا راهنمایی ام کنید تا ضرر نبینم.

نیازمند ورود به حساب کاربری

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب کاربری

قیمت به تومان
قیمت به دلار
24h $38,325.90
5.44%

24h
43.63%