دوج کوین (Dogecoin)


معامله خرید از سایتدوج کوین (DOGE) - آشنایی با رمز ارز DOGE و بررسی قیمت آینده ی آن

ارز دیجیتال دوج کوین که همه ی شما آن را به واسطه ی ایلان ماسک می شناسید در حال حاظر یکی از پر معامله ترین رمز ارزهای بازار جهانی می باشد. اما بهتر است در قدم اول برای سرمایه گذاری در این رمز ارز اطلاعات بالایی را کسب کرده و با دیدی منطقانه وارد بازار دوج کوین شوید. پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

عکس

دوج کوین چیست؟

دوج کوین: پیشرفت تکنولوژی موجب شده است که رمز ارز های دیجتالی بسیاری پدید آیند. یکی از این ارزهای دیجیتالی منتشر شده دوج کوین با نماد اختصاری(DOGE) می باشد که با نام سکه نیز از آن یاد می شود. این ارز دیجیتالی دارای ارزشی در حدود 30 میلیارد دلار می باشد که این امر موجب شده است در بازار جهانی در حدود 2 درصد از سهام کل بازار جهانی را در دست بگیرد.

دوج کوین در واقع یک ارز دیجیتالی از نوع رمز ارزی نظیر به نظیر به صورت متن باز می باشد که در سال 2013 برای اولین بار معرفی و پس از تکمیل شدن برنامه نویسی آن ارائه شد. Dogecoin با هدف جایگزینی پول در دنیای مجازی به جهت ارسال پاداش به صورت پرداختی های نفر به نفر عرضه شد.

این ارز دیجیتالی همانند دیگر ارز های دیجیتالی موجود که پلتفرمی غیر متمرکز است امکان خرید از انواع فروشگاه های آنلاین یا آفلاین را به کاربران و سرمایه گذاران خود می دهد و شما می توانید از فروشگاه های فعال در زمینه فروش ارز دیجیتالی و فروش دوج کوین مقدار مورد نظر خود را خریداری نمایید. عمده فعالیت DOGE پرداخت های مالی به صورت پول مجازی می باشد که کاربران می توانند به جای پرداخت مالی از طریق پول کاغذی به راحتی و به صورت آنلاین ارز دیجیتالی Doge را انتقال دهند.

تاریخچه ی دوج کوین

دوج کوین توسط یک برنامه نویس به نام بیلی مارکوس عضو شرکتIBM و جکسون بالمر عضو شرکت ادوبی همراه با فردی شبه ساتوشی ناکاموتو با هدف یک رمز ارز سرگرمی در بازه ی گسترده تر از بیت کوین طراحی و برنامه نویسی شد. علت اصلی برای گسترده تر کردن دوج کوین به نسبت بیت کوین استفاده ی بیشتر افراد از آن می باشد. 

نماد دوج کوین را از نژاد یک سگ ژاپنی با نام شیبا گرفته اند.

دوج کوین با توجه به کاربرد و قابلیتی که داشت یک سال پس از آن که در بازار ارز دیجیتال معرفی شد توانست در حدود 60 میلیون دلار سرمایه جذب کند و تا اواسط سال 2015 به دلیل سرعت رشد و نرخ انتشار بالایی که پیدا کرده بود نزدیک به 100 میلیون از آن استخراج شد. این میزان ارزش و جذب سرمایه در کنار سایر رمز ارز های موجود به گونه ای سرعت یافت که در سال 2017 سرمایه آن به 1 میلیارد دلار رسید.

صرافی خرید دوج کوین

برای خرید یا معامله ارزهای دیجیتال کوین های بسیاری وجود دارد که دوج کوین از جمله مهم ترین و بهترین کوین ها برای جایگزینی پول در دنیای مجازی می باشد که نرخ انتشار بالایی را دارد. دوج کوین با وجود میزان ارزش سهام کمی که در بازار دیجیتال دارد از بهترین رمز ارز های دیجیتال محسوب می شود که به وسیله ی آن می توان معاملات و مبادلات بسیاری را انجام داد.

با این حال بسیاری از افراد برای خرید آن با مشکلات بسیاری مواجه هستند. از عمده مشکلاتی که بیشتر افراد با آن مواجه هستند پیدا کردن یک صرافی معتبر و آنلاین می باشد که بتوانند در کنار خرید مطمئنی که از دوج کوین دارند دیگر معاملاتی چون فروش و مبادله ارز را نیز انجام دهند.

صرافی های داخلی و خارجی بسیاری پدید آمده اند که برخی از آن ها خرید و فروش ارز دیجیتال DOGE را پشتیبانی می کنند. اما قابل ذکر است که بدانید امکان استفاده از صرافی های خارجی برای خرید و فروش دوج کوین برای ایرانیان با توجه به تحریم های مالی و شبکه ای که وجود دارد میسر نمی باشد. در نتیجه بهترین گزینه مراجعه به صرافی های ایرانی می باشد که با توجه به شرایط حاکمیت پلتفرم های مناسب و مطمئنی را دارند.

از جمله صرافی های ایرانی که امنیت و قابلیت آن موجب رضایت اکثر کاربران و سرمایه گذاران ایرانی شده است صرافی با کوینا می باشد. این صرافی علاوه بر پشیبانی از شبکه ی توکن دوج کوین از دیگر رمز ارز های پر قدرت و پر معامله نیز حمایت کرده و در پلتفرم خود قرار داده است.

ابن صرافی با در اختیار قرار دادن کیف پول به کاربران خود لذت یک معامله پر سود را برای آنان به ارمغان می آورد و با ایجاد امنیت و حفظ سرمایه و اطلاعات شخصی کاربران خاطر آنان را از بابت هک شدن و از بین رفتن سرمایه از کیف پول آسوده می سازد.

مهم ترین نکته در خرید دوج کوین چه می باشد؟

امروزه با وجود ارزهای دیجتالی بیشتر افراد خصوصا فعالان اقتصادی بیشتر معاملات خود را از طریق خرید و فروش ارزهای دیجیتالی انجام می دهند. بیشترین ارز معامله شده را می توان به Doge اختصاص داد که به منظور انتقال پول از آن استفاده می کنند. به همین منظور خرید دوج کوین را می توان از مهم ترین اقدامات معاملاتی در بازار ارزهای جهانی دانست.

در نظر داشته باشید مهم ترین امر در خرید ارز دوج کوین دارا بودن صرافی مورد نظر از یک کیف پول مطمئن می باشد که بتوان با اطمینان خاطر ارز خریداری شده را در آن ذخیره و نگهداری کرد. در همین رابطه ما به شما صرافی با کوینا را برای خرید Doge پیشنهاد می کنیم. این صرافی برای تمامی کاربران خود امکان کنترل کیف پول را قرار داده است تا بدین صورت پس از خرید ارز دوج کوین بتوانند آن را به راحتی ذخیره یا نگهداری کنند.

اما برای خرید دوج کوین در صرافی باکوینا باید توجه داشته باشید که دارای یک حساب کاربری باشید. با ایجاد یک حساب کاربری در وب سایت باکوینا کیف پول آنلاین شما فعال شده و در آن صورت می توانید به صورت 24 ساعته در طول شبانه روز به هر مقدار با هر بودجه ای که در نظر دارید خرید دوج کوین را آغاز کرده و معاملات انتقال پولی خود را به راحتی انجام دهید.

نحوه ی خرید دوج کوین در ایران به چه صورت است؟

همانطور که اشاره کردیم خرید ارز دوج کوین نیاز دارد که یک صرافی معتبر که دارای یک کیف پول امن باشد را انتخاب کنید. با توجه به این امر که دوج کوین از جمله آلت کوین های پر معامله و محبوب بازار ارز های دیجیتال می باشد در نتیجه پیدا کردن یک صرافی معتبر داخلی که حمایت گر کاربران ایرانی باشد کاری سخت است.

در همین رابطه در بین تمامی صرافی های ارز دیجیتال موجود در جهان صرافی با کوینا بهترین گزینه برای خرید ارز دیجیتال دوج کوین به شمار می آید.

این صرافی به جهت بهره مندی تمامی کاربران علی الخصوص افرادی که دانش و تجربه ای را در زمینه خرید ارز دیجیتال نداشته و مبتدی می باشند خرید ارز دیجیتال دوج کوین را به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم کرده است.

در خرید ارز دوج کوین به صورت مستقیم شما می توانید مقدار ارز و هم چنین مقدار مبلغ مورد نظر را وارد کرده و ارز خود را خریداری نمایید. اما در خرید ارز دوج کوین به صورت غیر مستقیم صرافی به عنوان یک واسطه عمل می کند و فروشندگان ارز دوج کوین را به شما معرفی می کند. در این زمان با توجه به بودجه ی خود می توانید مقدار ارزی را که کاربر به فروش گذاشته است را خریداری نمایید.

عکس

بهترین کیف پول دوج کوین کدام اند؟

دقت داشته باشید مهم ترین امر برای سرمایه گذاری بهره مندی از یک کیف پول مطمئن و امن می باشد که به جهت ذخیره یا نگهداری ارز خریداری شده باید تهیه کرد. صرافی باکوینا خود دارای یک کیف پول امن می باشد که به کاربران امکان ذخیره و نگهداری ارز دوج کوین به مدت طولانی مدت بدون نگرانی از بابت هک شدن حساب کاربری را می دهد. شما به راحتی می توانید توکن DOGE را پس از خریداری در کیف پول آنلاین خود در صرافی ذخیره کرده و در صورت تمایل به سایر حساب های دیگر در یک محیطی امن انتقال دهید.

از دیگر کیف پول هایی که علاوه بر پشتیبانی از توکن دوج کوین امنیت بسیار بالایی را نیز برخوردار است و می توان از آنان با اطمینان خاطر استفاده کرد در ادامه نام برده ایم که عبارتند از:

کیف پول Ledger Nano S

این کیف پول یکی از امن ترین و مطمئن ترین کیف پول های سخت افزاری ذخیره دوج کوین می باشد که در ابعاد یک فلش می باشد و به جهت حفاظت بیشتر از آن در یک قاب فلزی قرار داده شده است.

این کیف پول دارای یک رابط کاربری ساده می باشد و امنیت بسیار بالایی را دارد. شما با اطمینان خاطر می توانید ارز دوج کوین خریداری شده ی خود را در آن ذخیره و نگهداری کنید. زیرا در قسمت جانبی این سخت افزاد دو دکمه وجود دارد که به جهت تایید پرداخت هایی که از کیف پول انجام می شود تعبیه شده است. کار با این دو دکمه مقاومت بالایی را در برابر حملات هکری به این کیف پول بخشیده است. همچنین برای اجرای امنیت بیشتر امکان استفاده از پین کد یا عبارات امنیتی نیز برای کاربران فراهم شده است که با هر بار ورود می توانید با وارد کردن کد امنیتی به دارایی های خود دسترسی پیدا کنید. در این صورت هیچ فردی بدون داشتن کد امنیتی شما نمی تواند وارد کیف پول و دارایی های شما شود.

کیف پول Leder Blue

کیف پول لدر بلو ساخت کشور فرانسه متعلق به شرکت لجر از امن ترین و پر طرفدار ترین کیف پول های سخت افزاری جهت ذخیره ارز دوج کوین می باشد. لجر بلو نسخه ی جدید و کامل ترین از لجر نانو اس می باشد که دارای قابلیت های بیشتری می باشد. این کیف پول در سال 2016 عرضه شد و با رابط کاربری ساده ای که داشت توانست طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کند.

کیف پول لجر بلو امنیت بالایی را دارد و امکان استفاده از پین کد های 4 تا 8 رقمی را برای کاربران فراهم کرده است. این کیف پول به صورت مستقل و بدون نیاز به سیستم کامپیوتری عمل می کند.

کیف پول Trezor Wallet

ترزور از دیگر کیف پول های سخت افزاری می باشد که از توکن دوج کوین پشتیبانی کرده و نگهداری می کند. این کیف پول به کاربران این امکان را می دهد که ارز خود را با اطمینان خاطر در محیطی امن ارسال یا دریافت کنند. امنیت این کیف پول بسیار بالا می باشد و کاربری ساده ای را به همراه دارد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد ترزور این است که به هیچ عنوان به اینترنت وصل نمی شود در نتیجه هکرها امکان دسترسی به داده های شما را نخواهند داشت.

کیف پول Coinomi

یکی از محبوب ترین کیف پول ها برای ذخیره ی ارز دیجیتال کیف پول کوینومی می باشد. این کیف پول به دلیل امنیت بالا و رابط کاربری بسیار ساده ای که دارد موجب شده است که رضایت بسیاری از سرمایه گذاران را به سمت خود جذب کند. این کیف پول هویت کاربران را محفوظ نگه داشته و با توجه به رابط امنیتی بسیار قوی که دارد امکان هک توسط افراد سودجود را به هیچ عنوان ندارد.

کیف پول KeepKey

کیف پول کیپ کی از دیگر منابع برای ذخیره ارز دیجیتال چون دوج کوین، بیت کوین و... می باشد. این کیف پول با طراحی زیبا، رابط کاربری ساده و امنیت بسیار بالایی که دارد محبوبیت بسیاری را در بین کاربران پیدا کرده است.

ابعاد این کیف پول به نسبت دیگر سخت افزار کمی بزرگتر می باشد و از تایید دو مرحله ای برای ورود به داده های شخصی استفاده می کند.

کیف پول Jaxx Wallet

جکس نوعی دیگر از کیف پول های دیجیتالی است که به صورت چند منظوره عمل می کند. این کیف پول به دلیل دارا بودن رابط کاربری ساده، امنیت بسیار بالا، پشتیبانی از 85 ارز دیجیتال،طراحی زیبا و قابلیت اسکن مورد توجه کاربران بسیاری قرار گرفته است.تحلیل های کاربران

سعادت منش Avatar
سعادت منش - 6 ماه پیش
یه سوالی داشتم الان زمان خوبی برای خرید دوج کوین هست؟

 Avatar
- 2 ماه پیش
بسیاری از تحلیلگران انتظار این را دارند که دوج کوین DOGE را در قیمت 1 دلار ببیند. اگر این روند بازار ادامه پیدا کند، ممکن است زودتر شاهد این نتیجه باشیم. با این حال، عده ای با بیان مواردی مانند اینکه حجم دوج کوین هایی که دست افراد توسعه دهنده است بسیار بالاست و آنها توانایی تاثیرگذاری در بازار رو دارند، برخی افراد را از خرید دوج کوین باز میدارد. دوست داشتم نظر کارشناسانباکوینا رو در مورد این ارز جویا بشم و ایکه چه آینده ای رو برای DOGE انتظار دارین؟

 Avatar
- 2 ماه پیش
این ممکنه برای ما بی‌ معنا به نظر برسه اما من برای کسانی که میگن دوج کوین هرگز به ارزش بازار یک تریلیون دلار نخواهد رسید، به شدت مخالفم. دور از ذهن نیست. در 20 سال آینده من به راحتی میتونم دوج کوین رو 10 دلار ببینم، اما دیگه به عنوان ارز استفاده نمیشه، مثل بیت کوین عمل میکنه و به عنوان یک ذخیره ارزش عمل میکنه. در عوض، یک ارز با پشتوانه دوج کوین با عرضه نامحدود خواهیم داشت.

 Avatar
- 2 ماه پیش
سلام. میخواستم بدونم ارزش گذاری کوین ها بر چه اساس است که دوج کوین 30 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است؟؟

 Avatar
- 2 ماه پیش
سلام قیمت لحظه ای دوج کوین رو از کجا باید ببینم؟ و اینکه الان صعودی هست برای خرید؟ میخوام معامله کنم اگر جایی رو میشناسید که سیگنال رایگان و معتبر داره هم به من بگید چون خیلی جاها ک با هزینه هم هستن هم سیگنالاشون الکیه... بعد اینکه اخبار به روز این ارزو از کجا ببینم؟ ممنون میشم سوالامو زودتر بگید سپاس

 Avatar
- 2 ماه پیش
سلام خسته نباشید. یه سوال داشتم: خیلی از دوستان میگن دوج کوین رو هر زمان که بخری سود کردی چون حمایت بزرگی ازش میشه و آینده خوبی داره. خواست بدونم شما خرید دوج کوین رو در حال حاضر پیشنهاد میدین؟

نیازمند ورود به حساب کاربری

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب کاربری

قیمت به تومان
قیمت به دلار
24h $38,325.90
5.44%

24h
43.63%