آیوتا (MIOTA)

یکی از مهم ترین نکات برای انجام معاملات کسب اطلاعات از آن می باشد. ارز دیجیتالی آیوتا نوعی دیگر از رمز ارز های موجود در بازار دیجیتال می باشد که نیازمند کسب اطلاعات بالا به هنگام خرید و فروش است. در ادامه می توانید اطلاعات بسیاری را از این ارز دیجیتالی کسب نمایید با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال آیوتا چیست؟

ارز دیجیتالی آیوتا نوعی دیگر از دارایی دیجیتالی می باشد بر پایه بلاک چین و به صورت متن باز غیر متمرکز است که نماد اختصاری آن (MIOTA) می باشد. ارزش این ارز دیجیتالی در بازار جهانی در حدود 2 میلیارد دلار می باشد و 0/14 درصد از سهام بازار را نیز در دست دارد.

صرافی خرید و فروش ارز آیوتا

صرافی های متعددی برای خرید و فروش ارز دیجیتال آیوتا وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به آن ها معاملات خود را آغاز نمایید. در حال حاضر فعال ترین صرافی آیوتا، صرافی upbit  سهم حجم مبادلات روزانه در حدود 41 درصد می باشد. اما مشکل اساسی که در این صرافی ها وجود دارد این می باشد که امکان دسترسی و تایید احراز هویت به این صرافی ها بسیار سخت و ناممکن می باشد. در نتیجه بهترین گزینه برای خرید ارز آیوتا یا فروش ارز آیوتا مراجعه به یک صرافی داخلی می باشد.

از بین صرافی های داخلی موجود معتبر ترین و مطئن ترین آن ها، صرافی با کوینا می باشد. این صرافی با امنیت بسیار بالایی که دارد امکان خرید و فروش اطمینان بخش و سودآوری را برای تمامی کاربران خود فراهم می کند. خرید و فروش ارز دیجیتال آیوتا در صرافی با کوینا به آسانی و در مدت کوتاهی انجام می شود و شما می توانید ارز خریداری شده را علاوه بر انتقال به کیف پول شخصی خود در این صرافی به سایر کیف پول های شرکت های دیگر نیز انتقال دهید.

همچنین گرون اقتصادی با کوینا از جمله کارشناسان متخصص در این زمینه می باشند که هر گونه سئوالات و مشکلاتی را می توانند به صورت آنلاین برای شما رفع کرده و پاسخگو باشند.

خرید ارز آیوتا

برای آن که بتوانید خریدی مطمئن و سود آوری را داشته باشید باید به صرافی مراجعه نمایید که از امینت آن به جهت هک نشدن کیف پول خود اطمنیان داشته باشید. 

در صرافی با کوینا شما می توانید در یک محیطی امن خریدی مطمئن و سود آوری را داشته باشید. این صرافی امکان خرید ارز آیوتا را به هر مقدار با استفده از بهترین امکانات برای کاربران خود فراهم کرده است.

البته لازم به ذکر است که بدانید خرید ارز آیوتا در صرافی با کوینا نیاز به ثبت نام در این صرفی دارد. در این صورت کیف پول شما فعال شده و می توانید معاملات خود را آغاز نمایید.

تحلیل های کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است.
نیازمند ورود به حساب کاربری

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب کاربری

قیمت به تومان
قیمت به دلار
24h $38,325.90
5.44%

24h
43.63%