معرفی توکن FC Porto

باشگاه پورتو به صورت رسمی اعلام کرد که توکن هواداری اش را با نام FC Porto عرضه کرده و در دسترس همگان قرار داده است. صرافی بایننس به جهت حمایت از این رمز ارز نیز آن را در صرافی خود لیست کرده و خرید و فروش آن توسط سرمایه گذاران آغاز شده است. در این مقاله قصد داریم به توضییحاتی از ارز پورتو و صرافی های قابل معامله را معرفی کنیم. برای سرمایه گذاری در این رمز ارز تا آخراین مقاله با ما همراه باشید.

عکس

درباره ی توکن FC Porto

پورتو: با ورود ارزهای دیجیتال و رشد و سودآوری بالایی که داشتند باعث شد که شرکت های اقتصادی بسیاری رمز ارزهای خاص با اهداف مختص به خود را ارائه دادند. این امر باعث شد که علاوه بر شرکت ها، باشگاه های ورزشی علی الخصوص باشگاه های فوتبال نیز به جهت حمایت از طرفداران خود اقدام به ایجاد ارز دیجیتال در قالب توکن کنند. در روزهای گذشته باشگاه لاتزیو برای ورود به بازار ارز دیجیتال توکن خود با نام باشگاه خود را انتشار داد. این توکن به دلیل مزایا و اهدافی که درپیش داشت توانست به خوبی مورد توجه افراد بسیاری قرار بگیرد.

بنا بر این این امر باشگاه دیگری با نام پورتو نیز طرحی مبنی بر حمایت از طرفداران خود نیز ارائه کرد و با توسعه ی آن بر بستر بلاکچین یک توکن اختصاصی با نام FC Porto برای خود عرضه کرد. این رمز ارز در دسته ی توکن ها قرار گرفته و در 17 نوامبر سال 2021 عرضه شد اما به دلیل اهداف مناسب و همچنین موقعیت بالایی که باشگاه در سطح جهانی برخوردار است درمدتی کوتاه از زمان عرضه توانست توجه سرمایه گذاران بسیاری را به سمت خود جلب کند.

صرافی بایننس که بزرگترین بستر فعال خرید و فروش ارز دیجیتال در جهان می باشد در اقدامی تازه بیست و سومین پروژه ی لانچ پد را از زمان ارائه طرح تا زمان انتشار حمایت کرده و در حال حاضر آن را در لیست رمز ارزهای قابل معامله ی خود قرار داده است. این ارز دیجیتال با نام پورتو وارد بازار معاملاتی شده و خرید و فروش آن با قیمت 7 دلار آغاز شده است.

سایت ایرانی خرید و فروش پورتو کدام است؟

باشگاه پورتو به جهت حمایت از طرفداران با ایجاد یک رمز ارز جدید با نام FC Porto آنان را دعوت به خریداری و کسب درآمد از طریق این رمز رارز کرده است. این باشگاه برای آن که بتواند ارز طراحی شده ی خود را در بازار ارز دیجیتال ارائه دهد باید در ابتدا یک حامی قدرتمند و شناخته شده داشته باشد. از همین رو صرافی بایننس که غالبا حمایتگر پروژه های لانچ پد است این بار نیز از پروژه ی لانچ پد باشگاه پورتو نیز حمایت کرده و آن را علاوه بر قرار دادن در لیست بیت و سومین پروژه ی اجرایی در لیست رمز ارزهای بازار جهنانی نیز قرار داده است.

اما همانطور که می دانید صرافی بایننس کاربران ایرانی را حمایت نکرده و دسترسی آنان به امکانات سایت برای خرید و فروش ارز های دیجیتال را محدود کرده است. به همین خاطر افرادی که خواستار ارز FC Porto هستند خصوصا شرکت ها و افراد سرمایه گذار بزرگ نمی توانند خریداری کرده و از طریق این رمز ارز به سودآوری مطلوب دست یابند.

در چنین زمانی تنها راه برای خرید ارز پورتو مراجعه به صرافی های معتبر ایرانی می باشد. اما متاسفانه صرافی های ایرانی به دلیل برخی از مشکلات نظیر تحریمات مالی و شبکه ای اجازه ی پشتیبانی از ارز دیجیتال پورتو را ندارد. در نتیجه امکان معامله ی این رمز ارز در صرافی های ایرانی فراهم نمی باشد.

بنا بر همین امر یک گروهی اقتصادی از کارشناسان و تحلیلگران متخصص این موانع را رفع کرده و اقدام به راه اندازی یک بستر فعال معتبر در عین دارا بودن امنیت بسیار بالا کرده اند. این بستر فعال صرافی باکوینا می باشد که به دلیل دارا بودن پلتفرمی مشابه با بایننس توانسته است علاوه بر ارائه 350 رمز ارز لیست شده در صرافی بایننس خدماتی نوین و بازدهی بالا به تمامی کاربران خود رضایت آنان را جلب کند.

از همین رو باکوینا به دلیل پشتیبانی از صرافی بایننس امکان معامله ارز دیجیتال پورتو را نیز در پلتفرم خود دارا می باشد و شما می توانید با مراجعه به این صرافی در مدت زمانی کوتاه با کارمزدی بسیار کم مقدار توکن پورتو مورد نیاز خود را دریافت کنید.

صرافی باکوینا توسط تیم متخصص خود به گونه ای طراحی شده است که از تمامی ارزهای موجود در بازار جهانی پشتیبانی کرده و با ارائه مشاوره ای رایگان آموزش های لازم در زمینه ارز دیجیتال را در اختیاز کاربران قرار می دهد. همچنین این صرافی دارای یک کیف پول آنلاین نیز می باشد که با دارا بودن امنیت بالا این امکان را به شما می دهد که هر نوع ارز دیجیتال خریداری شده حتی ارز پورتو را به مدت طولانی ذخیره و نگهداری کنید.

از سوی دیگر این صرافی سریع ترین شبکه ی انتقال ارز را در بر دارد که توسط 50 نوع شبکه ی انتقال پشتیبانی شده و کاربران می توانند برای انتقال ارز پورتو به سایر حساب های دیگر از این شبکه ها استفاده کنند.

خرید Porto چگونه انجام می شود؟

همانطور که گفته شد در تنها صرافی که از ارز دیجیتال پورتو حمایت کرده و خرید و فروش آن را در سایت خود آغاز کرده است صرافی بایننس می باشد. خرید پورتو در این صرافی کمی متفاوت تر از سایر ارزهای موجود می باشد زیرا این رمز ارز مطابق با فرمت اشتراک لانچ پد عمل می کند.

فرمت اشتراک لانچ پد بدین صورت است که شما برای خرید ارزهایی که در این بستر می باشند باید BNB تهیه نمایید و مقدار توکن خود را بر اساس مقدار موجودی BNB دریافت نمایید.

برای خرید ارز دیجیتال Porto نیز در ابتدا باید باتوجه به بودجه ی خود ارز BNB دریافت نمایید و سپس آن را در صرافی به Porto تبدیل می نمایید. مقدار توکن پورتو هایی که دریافت می کنید در واقع بر اساس مقدار موجودی BNB شما می باشد و مسلما به هر میزان که این موجودی بیشتر باشد مقدار توکن دریافتی نیز بیشتر می شود.

در صرافی باکوینا خرید ارز دیجیتال پورتو بر خلاف بایننس به راحتی و در مدت زمانی کوتاه انجام می شود. شما می توانید به صورت ریالی از طریق اتصال به صرافی یا از طریق تالار معاملاتی این صرافی مقدار ارز مورد نیاز خود را دریافت کرده و در کیف پول خود مشاهده کنید. در این صرافی نیازی نیست شما در ابتدا BNB تهیه کرده و با استفاده از آن پورتو را خریداری نمایید بلکه می توانید بودجه ی ریالی خود را مستقیما به پورتو تبدیل کرده و این رمز ارز را با کارمزدی بسیار کم به نسبت بایننس خریداری نمایید.

تحلیل های کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است.
نیازمند ورود به حساب کاربری

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب کاربری

قیمت به تومان
قیمت به دلار
24h $38,325.90
5.44%

24h
43.63%