یو اس دی کوین (USD Coin)


معامله خرید از سایتآشنایی درباره ی ارز دیجیتال یو اس دی کوین (USDC) و راهنمای خرید و فروش آن

((امروزه با توجه به رونقی که بازار ارز دیجیتال به نسبت دیگر بازار های کسب درآمد داشته است باعث گردیده هر روزه با ورود افراد بسیار در این صنعت روزانه میزان حجم معادلات انجام شده در این بازار از طریق رمز ارز های متنوع افزایش یابد. یکی از رمز ارز های پر رونق این بازار ارز دیجیتال یو اس دی کوین می باشد که توجه سرمایه گذاران را توانسته است به خوبی جلب نماید. در همین رابطه قصد داریم توضیح بیشتری را به جهت کسب نتیجه ی سود آور در کوتاه مدت ارائه دهیم، پس با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.))

عکس

ارز دیجیتال یو اس دی کوین چیست؟

یو اس دی کوین: در دنیای مدرن امروزه بازار رمز ارز ها رونق بسیاری یافته و مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. ارزهای دیجیتالی بسیاری وجود دارند که شما می توانید به جهت سرمایه گذاری با مشاهده روند قیمت آن ها خرید و فروش خود را انجام دهید. یکی از ارزهای پر رونق بازار جهانی در حال حاضر می توان به ارز دیجیتال یو اس دی کوین اشاره کرد.

پس از ایجاد ارز دیجیتال تتر به عنوان یک استیبل کوین که توانست رشد خوبی را در بازار در پیش بگیرد و ارزش سهام خود را افزایش دهد شرکت های بسیاری نیز تصمیم به راه اندازی رمز ارز هایی پر قدرت به صورت استیبل کوین گرفتند. یکی از این استیبل کوین ها، یو اس دی کوین نام دارد که بر خلاف تتر دارای ثبات بیشتری در برابر نوسانات بازار می باشد.

ارز دیجیتال یو اس دی کوین را با نماد اختصاری (USDC) نمایش می دهند که ارزش آن در بازار جهانی در حدود 26 میلیارد تومان است. این ارز دیجیتالی توانسته است با دریافت 1/92 درصد از سهام بازار در رتبه 7 ارز های دیجیتالی قرار گیرد. از همین رو این رمز ارز را می توان یکی از بهترین جایگزین ها برای ارز هایی چون تتر یا ترو یو اس دی نام برد.

USD Coin از بهترین و مناسبت ترین استیبل کوین های جدید است که پشتیوانه ی آن دلار آمریکا است به همین منظور دارای ثبات قیمت می باشد. این رمز ارز برای اولین بار در سال 2018 راه اندازی و وارد بازار کریپتو شد. هدف از  عرضه ارز دیجیتال یو اس دی کوین به صورت استیبل در حقیقت ایجاد یک سرویس مطمئن برای رمز گذاری دلار آمریکا می باشد چرا که ارز یو اس دی قابلیت تبدیل به دلار را دارد و در واقع می توان گفت به عنوان یک ارز جایگزین تتر توسعه یافته است.

تاریخچه ی یو اس دی کوین

یو اس دی کوین از جمله رمز ارز های استیبل کوینی می باشد که در بین تمامی استیبل کوین ها سریع ترین رشد را با توجه به قیمت دلار داشته است و از این نظر مورد توجه سرمایه گذاران بسیاری قرار دارد.

یو اس دی کوین در سپتامبر 2018 برای اولین بار توسط سیرکل و کوین بیس با همکاری یکدیگر و همچنین همکاری شرکت تولید کننده نرم افزار های مربوط به استخراج بیت کوین طراحی و ایجاد کردند. این شرکت یو اس دی کوین را در واقع جایگزینی برای سایر ارز های دیجیتالی و همچنین پشتیوانه مالی برای پرداخت های نقدی معرفی و عرضه کرد. 

سیرکل با همکاری تیم کوین، یو اس دی کوین را توسعه داد و به عنوان اولین استیبل کوین در لیست پلتفرم های معاملاتی کوین قرار داد.

صرافی خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین

با ورود ارزهای دیجیتال و توجه افراد مختلف چون فعالان اقتصادی و تاجران به آن ها باعث شده است که صرافی های مختلفی برای خرید و فروش رمز ارزها پدید آیند. اما مهم ترین امری که باید نسبت به صرافی انتخابی مد نظر داشته باشیم میزان امنیت آن می باشد. در همین رابطه ما به شما صرافی ارز دیجیتال باکوینا را پیشنهاد می دهیم.

صرافی باکوینا از معتبرترین وب سایت های ارز دیجیتالی رسمی می باشد که دارای امنیت کیف پولی بالایی می باشد. به گونه ای که شما به راحتی می توانید نه تنها خرید و فروش ارز یو اس دی کوین خود را انجام داده بلکه انتقال حساب نیز به سایر کیف پول های شرکت های دیگر نیز در امینت بالا انجام دهید.

در این وب سایت خرید یو اس دی کوین و همچنین فروش آن به راحتی و تنها در عرض چند ثانیه انجام می شود و مقدار کارمزد دریافتی بابت هر گونه تراکنش بسیار ناچیز و کم می باشد. شما می توانید با ثبت نام در این صرافی و ایجاد حساب کاربری شخصی معاملات خود را آغاز نمایید.

عکس

قیمت یو اس دی کوین

ارز دیجیتال USD Coin از جمله رمز ارزهایی می باشد که پایدار است و به عبارتی جزء استیبل کوین ها محسوب می شوند که پشتیبانه ی مالی آن ها دلار آمریکا می باشد. این رمز ارز ها بر خلاف دیگر ارز های پر قدرت مانند بیت کوین و اتریوم که هر ثانیه در حال تغییر نوسانات شدیدی هستند اختلاف قیمت آنچنانی نداشته و ارزش آن ها تغییر خاصی را نمی کند.

به همین خاطر است که ارز یو اس دی کوین را مناسب افرادی می دانند که دانش و تجربه ی کافی را از بازار ارز دیجیتال نداشته و برای اولین بار است که می خواهند وارد این عرصه شوند. البته لازم به ذکر است که بدانید افرادی که سرمایه گذار ارز های پر قدرت نیز هستند می توانند این ارز را خریداری کنند و نگرانی از بابت افزایش یا کاهش قیمت یو اس دی کوین خود نداشته باشند. زیرا این ارز به نسبت دیگر رمز ارز ها دچار نوسات شدید بازار نشده و ارزش آن به مرور زمان تغییر پیدا می کند.

البته برای آن که بتوانید معاملات خود را به صورت دلاری اما از طریق توکن USDC انجام دهید توصیه می شود در قدم اول به سراغ قیمت لحظه ای یو اس دی کوین رفته و میزان معادلات آن را در طی شبانه روز مشاهده نمایید. در این صورت است که می توانید سرمایه مطلوبی را از این رمز ارز دریافت کنید.

صرافی باکوینا به همین منظور نیز در پلتفرم خود قیمت لحظه ای ارز دیجیتال را قرار داده است تا کاربران را از دقیق ترین قیمت های ارز های دیجیتال مختلف با خبر سازد. شما می توانید در این وب سایت با مراجعه به بخش قیمت لحظه ای ارز دیجیتال یو اس دی کوین از دقیق ترین آمار میزان مبادلات و ارزش این توکن مطلع شده و با کسب مشاوره ی رایگان از کارشناسان متخصص این شرکت معامله ی خود را انجام دهید.

مزیت استفاده از یو اس دی کوین چه می باشد؟

همان طور که گفتیم یو اس دی کوین یک استیبل کوین است در نتیجه باعث می شود خرید ارز های پرداختی به راحتی در امنیت بالا و در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. چرا که یو اس دی کوین باعث می شود نقش باغ های محصور مانند بانک ها و موسسات مالی که باعث می شود افراد نه تنها کارمزد بیشتری را برای هر تراکنش پرداخت کنند بلکه موجب تاخیر در تراکنش های آن ها می شود را کم کرده و از پرداخت کارمزد های بالا جلوگیری می کند.

با وود چنین استیبل کوین هایی مانند USDC باعث می شود معاملات در سریع ترین زمان و از همه مهم تر در امنیت بسیار بالایی انجام شود. همچنین با جلوگیری از پرداخت کارمزد های بالا به موسسات مالی باعث کاهش تورم نیز می شوند. در واقع می توان گفت یو اس دی کوین یک پشتیوانه برای پرداخت های نقدی افراد می باشد.

**در حالت کلی می توان گفت هدف از ایجاد رمز ارز یو اس دی کوین امکان استفاده ی راحت از کوین های مختلف در اینترنت آن هم در کمترین مدت زمان ممکن و همچنین تبدیل راحت آن به دلار در هر زمان می باشد.این استیبل کوین در حقیقت برای افراد مبتدی که برای اولین بار تمایل به ورود در زمینه ارز دیجیتال را دارند مناسب می باشند که بدین طریق با خیال راحت و همچنین بدون نیاز به هزینه های بالا وارد بازار ارز دیجیتال شوند.**

خرید توکن USDC

یو اس دی کوین در بین رقیبان استیبل کوین خود یکی از بهترین و سریع ترین رمز ارز هایی می باشد که پس از عرضه ی توکن های اولیه آن به سرعت رشد بی نظیر و بالایی را داشت. این رمز ارز به دلیل پشتیبانه ی مالی که دارد به عنوان یک صندوق ذخیره ی دلار مورد استفاده قرار می گیرد. به همین خاطر سرمایه گذاران توجه ویژه ای به این ارز دیجیتال موجود در بازار جهانی دارند.

از همین رو برای خرید توکن آن باید دقت داشته باشید که صرافی آنلاینی را انتخاب نمایید که علاوه بر دارا بودن امنیت بالا دارای یک کیف پول آنلاین امن نیز جهت ذخیره یا نگهداری توکن آن باشد. صرافی های داخلی و خارجی بسیاری وجود دارد که امکان خرید یو اس دی کوین را در پلتفرم خود قرار داده اند اما به دلیل فاقد بودن کیف پول نمی توان از آنان استفاده کرد.

از بین تمامی صرافی های ارز دیجیتال در دنیا می توان به صرافی باکوینا اشاره کرد که علی رغم داخلی بودن آن رقیب صرافی های خارجی به دلیل بهره مندی از قابلیت های کاربردی و کیف پول امن می باشد. شما در این صرافی به راحتی بدون نیاز به فیلتر شکن می توانید توکن USDC را به مقدار مورد نیاز خریداری کرده یا به مبادله بپردازید.

خرید توکنUSDC در این صرافی به راحتی و در کمترین مدت زمان ممکن به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود و کاربران می توانند با هر مقدار بودجه ای که دارند از طریق این ارز دیجیتال وارد بازار سرمایه گذاری شده و از میزان درآمد خود لذت ببرند.

**البته این نکته را به خاطر بسپارید که برای شروع معاملات خرید و فروش ارز یو اس دی کوین در قدم اول باید در این صرافی ثبت نام کرده و حساب کاربری را خود را افتتاح نمایید. با ایجاد یک حساب کاربری کیف پول آنلاین شما در این صرافی نیز به صورت خودکار فعال و دسترسی آن در اختیار شما قرار می گیرد. در این زمان می توانید پس از شارژ اولیه کیف پول خود معاملاتتان را آغاز و خرید و فروش توکن USDC را آغاز نمایید.**

تحلیل های کاربران

 Avatar
- 2 ماه پیش
سلام وقت بخیر الان زمان خوبی برای خرید یو اس دی کوین هست؟ اخبار به روز این ارز رو میفرمائید

 Avatar
- 2 ماه پیش
سلام. ببخشید میخواستم دلیل مصرف بالای برق هنگام استخراج رمز ارز رو بدونم

 Avatar
- 2 ماه پیش
سلام لطفا بفرمایید الان برای خرید ارز دیجیتال یو اس دی کوین مناسب هست و صعودی هست؟ قیمت لحظه ایش رو از کجا می تونم مشاهده کنم؟ همچنین برای اخبار به روز این ارز آیا سایت یا مرجع معتبری به زبان فارسی وجود داره؟ با توجه به اینکه گفته میشه اخبار ارز به پیش بینی برای انجام معاملات کمک میکنه می خواستم اخبار روز رو از این طریق دنبال کنم. ممنون میشم به سوالام جواب بدید

نیازمند ورود به حساب کاربری

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب کاربری

قیمت به تومان
قیمت به دلار
24h $38,325.90
5.44%

24h
43.63%