تتر پرداخت میکنم
USDT
آووه دریافت میکنم
AAVE
قیمت تقریبی یک آووه
30,304.6 تتر

نگاه کلی بازار

USDT
IRT
تتر
USDT
49,859 تومان
% 0
ناماخرین قیمتتغییرات 24 ساعتهحجم 24 ساعتهعملیات

ارز آوه

ارز آوه چیست؟ بررسی آینده ارز آوه Aave

ارز آوه یکی از قدیمی ترین پروژه های حوزه ی بلاک چین و دیفای است که با دارا بودن اهداف بلند بالا از همان روزهای ابتدای عرضه توانست توجه معامله گران بازار ارز دیجیتال را به سمت خود جلب کند.  این رمز ارز دیجیتال از جمله اولین رمز ارزهای ایجاد شده بر بستر اتریوم است، بنا بر همین امر می توان گفت این ارز از اولین پروتکل های مالی غیر متمرکز محسوب می شود که با رشد بالایی که داشته است به یکی از بهترین پروتکل های مالی غیر متمرکز در حوزه ی دیفای تبدیل شده است.

ارز دیجیتال آوه به صورت شفاف و منبع باز توسعه یافته است و علاوه بر فعالیت در بازار دیفای در زمینه استخرهای وام دهی که متشکل از وام گیرندگان، تامین کنندگان و وام دهندگان است نیز فعالیت می کند. هدف از طراحی رمز ارز آوه AAVE در واقع ایجاد یک سیستم نوین است، تا با استفاده از آن کاربران و معامله گران بتوانند از طریق روش های گوناگون طیف وسیعی از دارایی های دیجیتال خود را قرض داده یا از دیگر کاربران، ارز دیجیتال قرض بگیرند.

پلتفرم آوه به دلیل طراحی بر بستر اتریوم این قابلیت را دارد که کاربران و معامله گران با استفاده از آن دارایی های خود را در شبکه ی نقدینگی AAVE واریز کرده و سپس به صورت استیبل کوین یا آلت کوین به عنوان وثیقه به دیگر کاربران قرض داده یا از آنان قرض بگیرند. این امر باعث می شود افراد دارایی های خود را در این بازار افزایش داده و سود بیشتری را کسب نمایند.

آوه
ارز آوی چیست

تاریخچه ارز دیجیتال آوه AAVE


ارز دیجیتال آوه اولین بار توسط فردی با نام استانی کولچوف در نوامبر سال 2017 طراحی و با نام ETHlend در بازار عرضه شد. این ارز در زمان انتشار دارای مشکلات بسیاری از جمله عدم وجود نقدینگی کافی و از همه مهم تر سختی در تطابق درخواست های وام رو به رو شد.

ارز آوه با توسعه شبکه این ارز، مشکلات موجود در آن نیز حل شد و در دسامبر سال 2018 این رمز ارز با نام آوه یا آوی وارد میدان بازار ارز دیجیتال شد. این تغییر در شبکه و توسعه ی آن باعث شد این ارز به یکی از بزرگترین پروتکل های وام دهی غیر متمرکز تبدیل شده و روزانه میزان حجم معاملات بسیار بالایی را شاهد باشد.


خرید ارز آوه از صرافی ایرانی باکوینا


اگر قصد خرید آوه با کمترین کارمزد را دارید می توانید با عضویت در سایت باکوینا به راحتی در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال سایت باکوینا معامله کنید. Bacoina از بزرگترین صرافی هایی است که از رمز ارز AAVE پشتیبانی کرده و همچنین خدمات ویژه ای را برای کاربران خود در نظر گرفته است. در صورت نیاز به راهنمایی از طریق پشتیبانی به صورت آنلاین می توانید ارتباط برقرار کنید. کارشناسان Bacoina در هر لحظه پاسخگو هستند.


فروش ارز دیجیتال آوه


با استفاده از امکانات معاملاتی، کاربران سایت باکوینا قادر خواهند بود تا سفارش فروش ارز در قیمت های مختلف را ثبت کرده و با کمترین کارمزد بیشترین سود را از معاملات فروش خود کسب نمایند. برای آشنایی بیشتر با روند خرید و فروش ارز در سایت می توانید، به مقاله ” آموزش معامله در سایت باکوینا ” مراجعه نمایید.


قیمت آوه در صرافی باکوینا


قیمت ارز ها در صرافی bacoina دارای کارمزد مناسب بوده و با توجه به فعالیت کاربر تخفیفات قابل توجهی در مقدار کارمزد معاملات برای کاربران در نظر گرفته می شود. با توجه به 6 سطحی که کاربران در سایت باکوینا دارند مقدار کارمزدی که برای خرید این ارز پرداخت می کنند متفاوت است.
با توجه به امکانات متنوع ترید در صرافی باکوینا، شما قادر خواهید بود تا در قیمت های مختلف سفارش خرید و فروش قرار دهید

قیمت ارز آوه aave
قیمت ارز آوه aave

AAVE چگونه کار می کند؟


ارز آوه یکی از بازارهای پولی با سیستم الگوریتمی جدید می باشد. سیستم عملکرد این ارز به گونه ای است که وام های درخواستی از استخر به صورت خودکار برداشته شده و به درخواست کننده واریز می شود. بدین صورت شخص وام دهنده و وام گیرنده با یکدیگر ارتباطی ندارند. اگر دارایی های استخر تماما به کار گرفته شوند نرخ بهره بالا می رود و باعث می شود تا تامین کنندگان نقدینگی سرمایه خود را داخل استخر قرار دهند. بالعکس اگر از دارایی های استخر استفاده ای مشود به طبع موجب می شود نرخ بهره پایین بیاید.

یکی از ویژگی های منحصر به فردی که ارز آوه را برای کاربران خود در نظر گرفته است این می باشد که کاربران می توانند رمز ارزی متفاوت از آن چیزی که واریز کرده اند دریافت کنند. یعنی در صورتی که شخص اتریوم در استخر قرار دهد می تواند یک استیبل کوین برداشت کند.

البته به این نکته توجه داشته باشید که دریافت وام نیازمند یک وثیقه می باشد. اگر شخصی تمایل داشته باشد از ارز aave مقدار 200 دلار وام دریافت کند باید مقدار وثیقه از 200 دلار بیشتر باشد. در صورتی که وثیقه از مقدار درخواستی وام کمتر باشد دارایی ها لیکوئید می شود، در این زمان باید کارمزد پرداخت شود.


نحوه وام دهی ارز آوه Aave


همانطور که در بالا اشاره شد این ارز از پروتکل های وام دهی یا همان دیفای DIFI پشتیبانی می کند و یکی از مهمترین ارزهای دیفای محسوب شده و بستری برای وام دهی ارزهای دیجیتالی می‌باشد.

با توجه به مقدار سرمایه ای که در والت خود دارید می توانید در کیف پول Avve به قسمت وام دهی Barrow رفته و اقدام به درخواست وام نمایید.


توکن ارز دیجیتال آوه


LEND توکن این شبکه محسوب می شود که در گذشته نام آن ETHLend بود. ساختار این توکن بر اساس استاندارد ERC-20 اتریوم طراحی شده است.

یکی از مزایای استفاده از این توکن کاهش کارمزد تراکنش ها می باشد. همچنین افرادی که این توکن را دارا می باشند می توانند بخشی از کارمزد ها را به عنوان پاداش از شبکه دریافت کنند.


سوالات متداول


آیا ارز Aave بصورت متمرکز می باشد ؟

خیر این ارز اولین پروتکل وام دهی غیر متمرکز می باشد.

پلتفرم Aave کدام شبکه را ساپورت میکند؟

این ارز اکثر شبکه ها ازجمله، پالیگان- اتریوم- آوالانچ-فانتوم-دای را پشتیبانی می کند.

هدف ارز دیجیتال آوه ؟

این رمز ارز در تلاش است تا با ایجاد استخرهای نقدینگی کاربران بتوانند ارزهای خود را به عنوان وثیقه یا قرض در اختیار کاربران قرار دهند.