صفحه اصلی
بیت کوین
بازار
بیت کوین
چین لینک-تتر
صفحه اصلی
بیت کوین
بازار
بیت کوین
چین لینک-تتر
تتر پرداخت میکنم
USDT
چین لینک دریافت میکنم
LINK
قیمت تقریبی یک چین لینک
30,304.6 تتر

نگاه کلی بازار

USDT
IRT
تتر
USDT
49,859 تومان
% 0
ناماخرین قیمتتغییرات 24 ساعتهحجم 24 ساعتهعملیات

چین لینک

ارز دیجیتال چین لینک چیست؟

چین لینک: با ورود ارز دیجیتال بیت کوین در بازار ارز و رشد بی نظیری که داشت باعث شد که بسیاری از شرکت های دیگر به فکر ابداع و راه اندازی رمز ارزهای بیشتر و گسترده تری باشند. از جمله رمز ارزهای وارد شده در بازار جهانی ارز دیجیتال چین لینک می باشد که در سال 2017 در لیست رمز ارزهای بازار جهانی قرار گرفت.

ارز چین لینک یک شبکه ی غیر متمرکز است که با نماد اختصاری (LINK) نمایش داده می شود. این رمز ارز از جمله توکن هایی می باشد که مبتنی بر فناوری بلاکچین اتریوم می باشد و بر روی شبکه ی آن فعالیت می کند. 

ChainLink به منظور اجرای قرار داد هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد، اما چون بر روی بلاکچین اتریوم فعالیت می کند در نتیجه دارای مشکلات اساسی چون مقیاس پذیری و همچنین دریافت کارمزد بسیار بالا برای هر تراکنش می باشد. بنابر همین امر پروژه چین لینک به منظور رفع چنین مشکلاتی در شبکه ی اتریوم طراحی و پس از جدا سازی از این شبکه، به شبکه ی اختصاصی خود منتقل و به بازار معرفی شد.

در این مطلب به بررسی این رمز ارز، نحوه خرید و فروش و همچنین تحلیل قیمت آن پرداخته ایم. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در حوزه بازار ارز دیجیتال و فناوری بلاکچین دارید می توانید به بخش دانشنامه باکوینا مراجعه کرده و مقاله ی مورد نیاز خود را مطالعه نمایید.


صرافی خرید چین لینک


همانطور که گفتیم Chainlink بر روی شبکه بلاکچین اتریوم فعالیت دارد و از همین رو در بیشتر مواقع به منظور اجرای قرار داد هوشمند به کار می رود. در نتیجه در هنگام خرید آن باید سعی شود به یک صرافی معتبر که علاوه بر خرید چین لینک قابلیت انتقال سریع به کیف پول سایر حساب ها را نیز داشته باشد مراجعه کرد.

صرافی های داخلی و خارجی متنوعی وجود دارد که امکان خرید و فروش چین لینک را در اختیار کاربران قرار داده است. اما از جمله معتبر ترین این صرافی ها، صرافی باکوینا می باشد. این صرافی یک سایت خرید و فروش برای ارز دیجیتال چین لینک و سایر ارزهای دیجیتال معتبر و رسمی می باشد که دارای امنیت بسیار بالا با قابلیت های گوناگون است.

شما در این وب سایت به راحتی و در کمترین زمان ممکن می توانید توکن چین لینک خود را خریداری نموده و در کیف پول خود ذخیره و نگهداری کنید. کیف پول شما در این صرافی از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و این اطمینان خاطر را به شما می دهد که بدون نگرانی از بابت هک شدن حساب کاربری و دسترسی افراد دیگر به دارایی خود، واریز و برداشت های خود را در هر زمان که مایل هستید انجام دهید.

<< امنیت وب سایت باکوینا بسیار بالا می باشد و شما می توانید با خیالی آسوده در هر زمان که تمایل دارید در کنار دریافت مشاوره از کارشناسان خرید و فروش چین لینک خود را انجام دهید.>>

خرید ارز چین لینک


صرافی ها متعددی وجود دارند که ارز دیجیتال چین لینک را در پلتفرم خود قرار دارند. به عنون مثال یکی از پر کاربردترین این صرافی را می توان به صرافی بایننس اشاره کرد که بیشتر معاملات انجام شده با چین لینک در این صرافی صورت گرفته است.

اما برای کاربران ایرانی که امکان دسترسی به سایت بایننس را نداشته یا به سختی می توانند در این سایت معاملات خود را انجام دهند صرافی باکوینا را پیشنهاد می دهیم.

صرافی باکوینا اولین وب سایت رسمی معتبر در کشور می باشد که امکان خرید ارز Chinlink را به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم در پلتفرم خود قرار داده است تا بدین طریق کاربران خریدی راحت و لذت بخشی را تجربه کرده و نتیجه ی سودآور مطلوب سرمایه گذاری در ارز دیجیتال چین لینک را شاهد باشند.

این صرافی یک دسترسی راحت با قابلیت های اساسی و مهم را در اختیار کاربران خود قرار داده است تا در هر زمان با هر بودجه ای که مد نظر دارند ارز دیجیتال چین لینک خود را خریداری نمایند. البته شایان ذکر است که بدانید نکته ی اساسی در زمینه خرید چین لینک یا حتی فروش چین لینک در صرافی با کوینا، ثبت نام در این وب سایت می باشد.

شما برای آن که بتوانید معاملات خود را از طریق چین لینک آغاز نمایید باید یک حساب کاربری و یک کیف پول شخصی برای خود در این وب سایت افتتاح نمایید تا با کنترل کیف پول نه تنها سرمایه خود را حفظ یا معامله کنید بلکه از ورود هر گونه عامل مخربی جهت برداشت سرمایه از حساب خود جلوگیری نمایید. با ایجاد حساب کاربری و شارژ اولیه کیف پول خود می توانید معاملات با چین لینک را آغاز کرده و کسب درآمد کنید.


استخراج ارز دیجیتال چین لینک


ارز دیجیتال چین لینک از جمله رمز ارز هایی است که مبتنی بر بلاکچین اتریوم می باشد و بر روی شبکه ی آن فعالیت دارد به همین منظور توکن آن که LINK نام دارد از شبکه انتقالی ERC20 استفاده می کند. از آن جایی که چین لینک یک شبکه ی غیر متمرکز از نود ها (گره قطعات فیزیکی که اجماع آن ها باعث تشکیل یک شبکه می شود که اطلاعات را دریافت، ارسال یا ذخیره می کند) می باشد از همین رو امکان ثبت اطلاعات قرار داد های هوشمند را بر بستر بلاکچین فراهم می آورد. در واقع ChainLink یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز است که داده های دنیای واقعی را برای قراردادهای هوشمند در بلاک چین فراهم میکند. ا

با توجه به مورد ذکر شده به این نتیجه می رسیم که رمز ارز چین لینک به دلیل آن که یک ارز رمز نگاری شده می باشد غیر قابل استخراج بوده و تنها به منظور اجرای قرارداد های هوشمند و توسعه ی کسب و کار های سنتی کاربرد دارد.


قیمت چین لینک


چین لینک از جمله پروژه هایی می باشد که بسیاری از کارشناسان متخصص سرمایه گذاری بر روی آن را تاکید بسیار دارند. چرا که با توجه به گذشته ی درخشانی که داشته است به این نتجه رسیده اند که ارز دیجیتال چین لینک از جمله رمز ارز هایی می باشد که از طریق آن می توان به سود دهی بالا و مطلوبی در کوتاه مدت دست یافت.

قیمت چین لینک همانند تمامی رمز ارز هایی که در حال حاضر جز پر قدرت ترین ارز های موجود در بازار جهانی می باشند با قیمت بسیار پایین انتشار یافت اما به دلیل قابلیت ها و اهداف مناسبی که در پیش داشت توانست نظر سرمایه گذاران بسیاری را به خود جلب کند. این امر باعث رشد بی نظیر آن در بازار جهانی و به طبع افزایش قیمت آن در طی سالیان گذشته شد.

به گونه ای که امروزه پیش بینی می شود این روند صعودی چین لینک به همین صورت ادامه داشته و در آینده ای نه چندان دور هم رقیب با 10 آلت کوین برتر بازار ارز جهانی مانند اتریوم، دوج کوین، پولکادات و… می شود.

رشد بالایی که قیمت چین لینک داشته است نشان از سود دهی بالایی است که این رمز ارز با خود به همراه دارد اما بهتر است این نکته را مد نظر داشته باشید برای کسب نتیجه ی مطلوب در قدم اول برای خرید هر واحد LINK در ابتدالازم است قیمت لحظه ای چین لینک را مشاهده کرده و بر اساس آن خرید و فروش خود را آغاز نمایید.

در همین رابطه صرافی باکوینا به منظور ارائه نتیجه ی سود دهی بالا به تمامی کاربران خود، قیمت لحظه ای ارز دیجیتال را در پلتفرم خود قرار داده است. شما در این بخش می توانید قیمت روز ارز چین لینک را مشاهده کرده و از روند میزان مبادلات انجام شده این رمز ارز در طی شبانه روز مطلع شوید.


نحوه خرید LINK از صرافی باکوینا


همان طور که اشاره کردیم مهم ترین اقدام برای خرید ارز LINK در صرافی باکوینا در قدم اول ثبت نام در این وب سایت می باشد. شما در این سایت می توانید به صورت ریالی ارز خود را خریداری کرده و در کیف پول آنلاین خود در این صرافی ذخیره یا نگهداری کنید.

نحوه ی خرید ارز چین لینک در صرافی باکوینا به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود که کاربران می توانند در هر دو صورت با کارمزد بسیار کم مقدار توکن LINK خود را خریداری کنند.

روش اول برای خرید چین لینک از طریق خرید مستقیم می باشد که در این زمان شما به طور مستقیم با صرافی در ارتباط بوده و پس از مراجعه به این بخش و انتخاب ارز چین لینک می توانید مقدار توکن و مقدار بودجه ی مورد نظر خود را وارد نمایید. سپس به صورت خودکار از طریق درگاه پرداخت متصل به صرافی هزینه ی خرید ارز پرداخت شده و در کیف پول خود می توانید آن را نگهداری کنید.

روش دوم خرید چین لینک به صورت غیر مستقیم می باشد. در خرید غیر مستقیم، صرافی به عنوان یک واسطه عمل کرده و تمامی افرادی را که مایل به فروش ارز چین لینک خود هستند را به شما معرفی می کند. برای خرید ارز چین لینک به صورت غیر مستقیم می توانید به بخش بازار مراجعه کرده و پس از انتخاب ارز LINK و مشاهده فروشندگان با توجه به بودجه ی مورد نظر خرید خود را انجام دهید.