صفحه اصلی
بیت کوین
بازار
بیت کوین
سندباکس-تتر
صفحه اصلی
بیت کوین
بازار
بیت کوین
سندباکس-تتر
تتر پرداخت میکنم
USDT
سندباکس دریافت میکنم
SAND
قیمت تقریبی یک سندباکس
27,222.7 تتر

نگاه کلی بازار

USDT
IRT
تتر
USDT
51,902 تومان
% 0
ناماخرین قیمتتغییرات 24 ساعتهحجم 24 ساعتهعملیات

سند باکس

ارز سند باکس چیست؟

سند باکس: یکی از ارز های دیجیتال که این روزها بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است ارز دیجیتال سند باکس با نماد اختصاری SAND می باشد. این ارز دیجیتال بلاکچین اختصاصی ندارد و بر بستر بلاکچین اتریوم است. 

برای خرید سندباکس لازم است که اطلاعات مفیدی درباره ی قیمت آن، ارزش موجود در بازار، صرافی معتبر ایرانی برای انجام معاملات و غیره داشته باشیم. در این مقاله از کارشناسان بلاگ باکوینا سعی کرده اند تا اطلاعات کاربردی به شما ارائه دهند تا یک معامله پر سود و با کمترین میزان ریسک را داشته باشید در ادامه با ما همراه باشید.


قیمت ارز سند باکس چقدر است؟


قیمت ارز سند باکس نیز مانند سایر ارزهای دیجیتال متغیر است و یک قیمت ثFیت و پایداری ندارد به همین دلیل نمی توان یک قیمت مشخص را برای طولانی مدت در سایت برای آن درج نمود. با توجه به مواردی که گفته شد در سایت باکوینا قسمتی را تحت عنوان قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال در نظر گرفته ایم تا با مراجعه به این قسمت بتوانید لحظه به لحظه قیمت به روز شده تمامی ارزها را در کنار یکدیگر مشاهده نمایید.

همچنین توجه داشته باشید که ممکن است پس از خرید ارز دیجیتال سندباکس مقداری کاهش در قیمت آن رخ بدهد که این امر در بازار ارز های دیجیتال کاملا طبیعی می باشد و به معنی خسارت و زیاد شما نمی باشد. بلکه اگر تصمیم گیری درستی قبل از خرید انجام داده باشید در دراز مدت به سرمایه شما افزوده خواهد شد.


صرافی معتبر ایرانی خرید ارز سند باکس Sandbox


 با توجه به این که تعداد زیادی از کاربران به خرید و فروش ارز سند باکس و سایر ارزهای دیگر علاقه مند شده اند و نسبت به پتانسیل های نهفته در آن آگاهی پیدا کرده اند تعداد زیادی از صرافی ها نیز به وجود آمدند تا این تقاضا را برطرف نمایند و پاسخی برای آن ها داشته باشند. ولی باید توجه کرد که تمامی صرافی ها معتبر نمی باشد و برای اینکه سرمایه گذاری مطمئنی انجام دهیم باید به صرافی معتبر ایرانی در زمینه ارزهای دیجیتال مراجعه نماییم.

گروه اقتصادی و ارزی باکوینا یکی از این صرافی های معتبر است که از طریق سایت باکوینا به شما در خرید و فروش ارزهای دیجیتال کمک می نماید و از اولین مرحله و با بالاترین امنیت در کنار کاربران قرار دارد.


چگونگی خرید Sandbox


برای خرید ارز دیجیتال سند باکس می توانید از طریق  کیف پول معتبر و امنی که سایت باکوینا در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از کارت بانکی خود اقدام نمایید.

همچنین اگر تجربه کمی در این مورد دارید و نگران ریسک های احتمالی آن هستید می توانید از طریق چت آنلاین تعبیه شده در سایت سئوالات خود را بپرسید و جواب های تخصصی و اصولی را از مشاوران ما دریافت نمایید. به این صورت است که معامله پرسودی خواهید داشت.