پرسش های متداول

انتقال

بررسی و تایید انتقال پول از سایت  در اسرع وقت  انجام می شود اما دریافت پول از سایت مقصد بستگی به سختی شبکه ی ارز خریداری شده و یا تعلیق شبکه  اختلال د انتقال دارد.

ارزهای نسل اول و دوم مانند بیت کوین، اتر، تتر، لایت کوین، بیت کوین کش بین 15  دقیقه  سختی شبکه انتقال  مشخص تابع شبکه های انتقال بر حسب تکس آی دی و ارزهای نسب سوم مانند کاردانو، پولکادات، ترون و... بین 1  دقیقه  با تابع انتقال ارز  خواهد بود

باکوینا و اهداف گروه باکوینا

 با کوینا متشکل از دو کلمه فارسی با +کوین ها (coin)  انگلیسی تشکیل شده و هدفش ایجاد بستری مناسب برای خرید و فروش تمامی ارزهای دیجیتال (کوینهاو توکن ها) می باشد.

  1. گروه باکوینا  سه لایه بزرگ برای اعتماد کاربر دارد که تضمین  امنیت مالی، داده و اطلاعات شما، و خدمات پشتیبانی را با بیشترین اعتماد به کاربر ارائه می دهد.

1-سرمایه گذاران عمده 

2-برنامه نویسان با تجربه بیش از یک دهه فعال در برنامه نویسی و حوزه تخصصی بلاکچین.

3-بازاریاب و شبکه گسترده تبلیغاتی برندینگ با سابقه 10 ساله در حوزه توسعه کسب و کارهای اینترنتی

  1. 4- تنها سایت سرویس دهنده خدمات  معاملاتی با بیش از 300 ارز و در واقع بزرگترین سایت از نظر خرید و فروش ارز دیجیتال

ثبت نام

شما می توانید روی دکمه ثبت نام کلیک کنید و مشخصات خود ایمیل و رمز خود را وارد کنید و  شرایط ثبت نام را تیک زده شروع به ثبت نام کنید. بعد از این  مرحله شما ایمیل خود را تایید کرده  و وارد حساب کاربری می شوید احراز هویت و ثبت  شماره حساب بانکی را انجام بدید.

احراز هویت بنا به مقررات خاصی که در تجارت وبازارهای مالی وجود دارد. و همچنین عدم سو استفاده از حساب های شما و دیگران جهت ارتکاب جرم توافقی دو طرفه و قانونی است. و جهت جلوگیری از پولشویی و حفظ امنیت دارایی شما  امری ضروری است.خدمات احرازهویت شما در داده ای غیرقابل دسترس و به عنوان حریم خصوصی در سایت باکوینا ذخیره می گردد.

 با بخش چت  آنلاین در تماس باشید تا راهنمایی کنند و  یا با شماره موجود در سایت در تماس بگیرید.

شماره کارت

توجه داشته باشید تنها افرادی امکان واریز به شماره حساب را دارند که احراز هویت کرده و درخواست آن ها تایید شده باشد در غیر این صورت پس از واریز، مبلغ واریزی شما بلوکه شده و امکان بازگشت مبلغ را نخواهید داشت.

نرم افزار authenticator

 خطاهای رایج به ترتیب زیر هستند.

1- نرم افزار را دو باره نصب کردید  و قبلی را پاک کردید. که در این صورت باید با کلمات بازیابی  باید بازیابی کنید.

2-نرم افزار را نصب کردید  و وقتی کد بازیابی را می زنید . سایت اعلام می کنه کد صحیح وارد نشده است.  حتما زمان نرم افزار  را در بخش تنظیمات دست کاری کردید و زمان را سریع تر  یا دیرتر کردید.

3- نرم افزار را به موبایل دیگری خروجی گرف تید که تنظیمات   نرم افزار authenticator در آن موبایل دستکاری شده است.